روستاآزاد در نشست ایثارگران با جبهه مردمی:

میرسلیم قول داد پس از مناظره‌ها کنار برود

میرسلیم

رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: میرسلیم در محضر آیت‌الله موحدی کرمانی قول داده است که پس از مناظره‌ها از دور انتخابات کنار برود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: رضا روستاآزاد رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در جلسه ایثارگران با نیروهای جبهه مردمی انقلاب گفت: ما روز به روز در حال بررسی نظرسنجی‌ها هستیم و با نامزدها جلسه داریم و بر اساس روند تغییرات و داده‌ها، تحلیل‌ها را انجام می‌دهیم.

وی افزود: با توجه به گمانه‌های موجود، آمارها در حال تغییر است و ما به دنبال این هستیم که جریان متدین اصولگرا مسیر انقلاب را در کشور ادامه دهد.

روستاآزاد گفت: میرسلیم قول داده است پس از مناظره‌ها کنار برود که این مسئله در محضر آیت‌الله موحدی کرمانی مطرح شد.

وی افزود: طرف مقابل نیز در حال تصمیم‌گیری هستند که هر دو نامزدشان باقی بماند یا روحانی بماند یا جهانگیری.

وی با بیان اینکه انقلاب ما در خطر است، خاطرنشان کرد: این مسئله یک حرف گزاف سیاسی یا مبالغه نیست. چرا در کار دشوار مواجهه با رئیس‌جمهور مستقر که احتمال پیروزی‌ رئیس جمهور مستقر در انتخابات به طور معمول 80 درصد است، بخش قابل توجهی از جامعه ورود کرده‌ است؟ اتفاقی که در 4 سال گذشته افتاد و قابل پیش‌بینی هم بود نشان می‌دهد جریانی که به عنوان جریان مدیریتی در کشور است، از بیخ و بن با انقلاب انحراف دارد، به‌طوری که امام خمینی(ره) فرموده‌اند؛ آمریکا شیاطن بزرگ است ولی این دوستان آمریکا را کدخدا می‌دانند.

رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: امام خمینی(ره) فرمودند؛ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، ولی اینها می‌گویند حتی تأمین آب ما هم به دست آمریکاست، امام خمینی(ره) فرمودند؛ رابطه ما با آمریکا مانند گرگ و میش است اما اینها به دنبال رابطه با آمریکا هستند. در قرآن آمده است نه بترسید و نه غمگین باشید که شما برتری ز اگر مومن باشید ولی دوستان می‌گویند اگر با آمریکا تعامل نکنیم سایه جنگ بر سرمان است و اگر جنگ شود نابود هستیم.

روستاآزاد اظهار داشت: زمانی که این دوستان گفتند حتی امام حسین(ع) هم برای مذاکره به کربلا رفت، بسیاری از افراد به خودشان نهیب زدند و متوجه شدند که چقدر انحراف وجود دارد، اینها نشان می‌دهد که واقعاً انقلاب در خطر است.

وی اضافه کرد: اگر جوانان‌مان را در این راه دادیم نباید ساکت باشیم و بی‌تفاوت بگذریم، ما ورود کردیم و اتفاقات این روزها نشان می‌دهد که کار خوب پیش رفته است.

رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: حتی غربی‌ها و بی بی سی که گویا ستاد تبلیغاتی رئیس‌جمهور شده‌اند تصویرشان از مناظره این بود که بازنده اصلی مناظره روحانی بوده و خود این جریان هم می‌خواهد بر روی کاندیدای پوششی حساب باز کند، به‌طوری که عارف امروز گفته است تصمیم می‌گیریم که جهانگیری بماند یا روحانی.

روستاآزاد خاطرنشان کرد: به نظر می‌آید که چشم‌انداز مثبت است و اگر به اندازه وسع‌مان به‌طور صحیح اقدام کنیم، خداوند هم برکت می‌دهد و می‌توانیم با اهتمام، مسیر مدیریت کشور را به مسیر انقلاب و اسلام برگردانیم.

وی افزود: ما با اقشار 30گانه جلساتی را برگزار می‌کنیم که یکی از این جلسات با اتحادیه فعالان حوزه حمل و نقل کشوری بود که قشر کامیون‌داران خودشان را به ما رساندند و گفتند که ما به جریان اصولگرا دل بستیم تا فرجی ایجاد شود زیرا وضعیت ما بسیار بد شده است.

رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما در جلسات با اقشار به دنبال این هستیم که نگاهی به جلسات عمومی کشور داشته باشیم و به صورت تخصصی و با اقشار و دغدغه‌هایشان بیشتر آشنا شویم و هر قشری حوزه تخصصی خود را رصد کند و همفکری کنیم که چطور می‌توانیم یک جریان اجتماعی که رأی خوبی را به صندوق می‌اندازد را مدیریت کنیم.

روستاآزاد گفت: باید یک سازمان اجتماعی داشته باشیم که رئیس‌جمهور منتخب‌مان را یاری کنیم تا بتواند در دوران مدیریت‌اش نیز نتایج خوبی بگیرد و اگر درست رفتار کنیم، در دوره‌های بعدی هم مردم بدون هیچ شبهه‌ای به رئیس جمهور وقت به واسطه خدمات ارزنده رأی می‌دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در روز 26 اردیبهشت‌ماه همایش ایثارگران از سوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین