میرسلیم در جمع مردم ایلام:

به دولت یازدهم احترام می‌گذاریم ولی دیگر اعتماد نمی‌کنیم/ مدیر انقلابی نباید به فکر مال‌اندوزی خانواده‌اش باشد

میرسلیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با سخنرانی کردن هیچ کاری انجام نمی‌شود بلکه باید عمل انقلابی داشته باشیم، گفت: مدیر انقلابی نباید به فکر مال‌اندوزی خانواده، رفقا و اطرافیانش باشد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید مصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در جمع مردم ایلام و در سالن اجتماعات هلال احمر این شهر، گفت: امروز اگر از هرکدام از نامزدهای ریاست جمهوری بپرسید اولویت‌های شما چیست،‌ قطعا می‌گویند مساله محوری ما اشتغال و تولید است.

وی افزود: رسیدگی به وضعیت اشتغال مگر به اتکا به اقتصادی دانش‌بنیان به سامان نخواهد رسید.

میرسلیم با بیان اینکه من حق ندارم در زمینه‌ای برای شما صحبت کنم که در رابطه با آن علم و دانش نداشته باشم، تصریح کرد: اگر علم آن را نداشته باشم فقط یکسری شعار برای شما سر می‌دهم و جلسه را هیجانی می‌کنم؛ نتیجه این اتفاق هم آن می‌شود که بسیاری از فرصت‌های این کشور سوخته خواهد شد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما به همه برادران بزرگوارمان در دولت یازدهم احترام می گذاریم اما دیگر نمی‌توانیم اعتماد کنیم؛ امروز چهار سال از عمر این کشور از دست رفت.

وی با تاکید بر اینکه امروز دولتمردان چهار سال را فرصت‌سوزی کردند، گفت: اگر هم بخواهند در ایام انتخابات افتتاح‌های نمایشی بگذارند، دیگر قابل قبول نیست، این کار نوعی تزویر است.

میرسلیم افزود: امروز متاسفانه سرمایه‌های زیادی در ایلام بیکار مانده است. آیا می‌توانیم با شعار و سخنرانی و دل خوش کردن مردم، این سرمایه ها را فعال کنیم؟

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بهترین سرمایه‌های کشور،‌ سرمایه‌های انسانی ماست، خاطرنشان کرد: معلمان ما از جمله سرمایه‌های انسانی کشور هستند اما متاسفانه همواره وضعیت معیشتی این قشر بغرنج بوده است.

وی افزود: امروز به مدیریتی انقلابی نیاز داریم. ما متاسفانه قدر جمهوری اسلامی، قانون اساسی و وجود رهبر انقلاب را نمی‌دانیم.

میرسلیم با بیان اینکه این شعاری که من می‌گویم «حق گرفتنی است» برآمده از قانون اساسی است، تاکید کرد: ما هنوز در حق بانوان، کارگران، معلمان و ... مانده‌ایم. با سخنرانی کردن هیچ کاری انجام نمی‌شود بلکه باید عمل انقلابی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: یک فرد انقلابی اول به تکلیفش نگاه می کند؛ اگر من تکلیفم را تشخیص دادم می‌توانم حق شما را احقاق کنم.

میرسلیم تصریح کرد: اگر مسئولی دید مدیران زیر دستش حقوق و امکانات نجومی می‌گیرند هرگز نمی‌تواند به احقاق حقوق مردم و محرومین فکر کند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما با اینگونه مدیران به هیچ جایی نمی‌رسیم و نمی‌توانیم هیچ پیشرفتی را حاصل کنیم. مدیر انقلابی نباید به فکر مال‌اندوزی خانواده و رفقا و اطرافیانش باشند.

وی با تاکید بر اینکه باید در انتخابات به کسی رای بدهیم که مدیری انقلابی باشد، اظهار داشت: برای عبور از مسائل پیچیده‌ای که امروز جمهوری اسلامی با آن درگیر است، تنها با مدیریت انقلابی میسر خواهد شد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: دولت‌ها نباید به جای مردم کار کرده و با آنها رقابت کنند بلکه باید تصدی امور را به خود مردم بسپارند.

میرسلیم خاطرنشان کرد: اگر یک روز کار دولت دست من بیافتد خیلی‌ها می‌دانند که باید جمع کنند و بروند؛‌ کسی نباید با حضور در دولت ثروت اندوزی کند.

وی با بیان اینکه من هرچه برای خودم جمع کردم بعد از مسئولیت های دولتی ام بوده است، افزود: من وقتی از شهرک صنعتی ایلام بازدید کردم،‌ دیدم پشت درب کارخانجات علف سبز شده است؛ این یعنی بسیاری از سرمایه‌های تولید کنندگان پشت درب این سوله ها راکد مانده است. مشاهده متروکه شدن کارخانجات استان خیلی سوزناک است.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: دولتی را بر سر کار بیاورید که به تحقق سخنان رهبرانقلاب اعتقاد داشته باشد. اگر دولتی بخواهد یک هزارم درجه با رهبری زاویه داشته باشد هیچ کاری در کشور پیش نخواهد رفت و تنها به فرصت سوزی سپری خواهد شد.

میرسلیم با بیان اینکه رهبر انقلاب میگویند به آمریکایی ها چشم ندوزید و تنها به مردم اعتماد کنید، گفت: در اقتصاد مقاومتی گفتیم که خام فروشی را کنار بگذارید اما آقایان به افزایش فروش نفت افتخار می‌کنند؛ این یعنی خلاف سیاست های کلی نظام؛ البته ای کاش نفتی که می‌فروختیم میتوانستیم پولش را وارد کشور کنیم؛ امروز پول نفت در حساب‌های خارجی مانده است.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پایان گفت: امروز نباید سرنوشت کشور را به فرد و نفر بسپاریم؛ این وجه تمایز ما در حزب موتلفه اسلامی با دیگر کاندیداهاست. بقیه نامزدها هرچه هستند تنها خودشان هستند اما ما برآمده از یک حزب ریشه دار پنجاه ساله هستیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین