گزارش کامل «نسیم آنلاین» از اجتماع ده‌ها هزار نفری حامیان رئیسی

"موج تغییر" در مشهدالرضا اوج گرفت

به دلیل ازدحام جمعیت طی مسیر رئیسی به محل سخنرانی که تنها ۱۵ دقیقه زمان می‌برد در بیش از دو ساعت انجام شد/ برآوردها نشان‌دهنده جمعیت بیش از ۳۰۰هزار نفر است/ رئیسی: آقای روحانی چرا از مردم عصبانی هستید؟ چون مطالبه‌گر شغل هستند یا چون از فساد اداری گله‌مند هستند؟

رئیسی

خروش مردم ایران در حمایت از "سید ابراهیم رئیسی" که تبلور آن از اصفهان آغاز شده بود و دیروز تجلی آن در مصلی تهران نمود پیدا کرد، امروز به مشهد رسید.

گروه سیاسی «نسیم آنلاین»:: با کنار رفتن محمدباقر قالیباف و حمایت این کاندیدای پرطرفدار اصولگرایان از حجت الاسلام رئیسی بود که موج حمایت‌های مردمی به سمت ائتلاف وحدت بخش سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف رو کرد. اصفهان اولین ایستگاه سونامی حمایت توده‌های مردمی برای تغییر در مدیریت اجرایی کشور بودند. بیش از 150 هزار نفر از مردم اصفهان سه‌شنبه به استقبال حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی و سیدعزت‌الله ضرغامی رفتند تا بگویند برای تغییر عزم جدی دارند. این حجم از جمعیت در میدان نقش جهان اصفهان چندین برابر جمعیتی بود که روز قبل از آن به حمیات از حسن روحانی به این میدان آمده بودند.

سونامی مردمی اما از میدان نقش جهان اصفهان در روز سه‌شنبه، به مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در تهران آمد و قلب تهران را درنوردید. بییش از 300 هزار نفر از مردم روزگذشته به حمایت دستان گره کرده سید‌ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف رفتند تا بگویند که موج شکل گرفته در حمیات از ریاست جمهوری رئیسی شتاب ویژه گرفته است.

شواهد امر می‌گوید مراسم امروز مشهد که از ساعت 16:30 در میدان شهدای این شهر آغاز می‌شود متفاوت از تهران خواهد بود. سیدمصطفی میرسلیم دقایقی پیش همراه با سیدابراهیم رئیسی و برای حمایت از وی دوشادوش تولیت آستان امام رضا (ع) عازم مشهد شد تا حماسه کامل شود. حماسه مردمی که قبل از پرواز سید‌ابراهیم رئیسی از تهران، میدان شهدای مشهد را پر کرده بودند.

حالاسید ابراهیم رئیسی به مشهد رسیده و همه چیز آماده اوج گرفتن حماسه است. مردم ایران نه، مردم جهان امروز به مشهد چشم دوخته‌اند تا طوفان مردمی توده‌های محروم و مستضعفان را ببینند. مردمی که از رانت، فساد، تبعیض، تنبلی و اشرافی‌گری خسته شده‌اند امروز آمده‌اند تا صدای همه مردم ایران برای تغییر باشند.

گزارش لحظه به لحظه خبرنگاران «نسیم آنلاین»، از میدان شهدای مشهد مقدس را در ادامه همین خبر بخوانید:

 

20:06- رئیسی: مطلقاً اجازه فساد را نخواهیم داد /  آقای روحانی به شما نصحیت می‌کنم منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنید/اگر دیپلماسی این است که به غربی‌ها بگوئیم هوای ما را در انتخابات داشته باشید ما این دیپلماسی را بلد نیستیم

🔹 بنده افتخارم این است که 37 سال مدافع حقوق مردم بودم.
🔹 اگر دولت، ولخرجی‌ها و پرخرجی‌ها و پرهزینه بودن را کنار بگذارد، بسیاری از مشکلات حل می‌شو.  
🔹چرا هزینه دولت دو برابر شده است؟ اگر یارانه دادید قبول است اما این اشرافی‌گری‌ها و پرخرجی‌ها باید کنار گذاشته شود.
🔹 11 میلیون جوان آماده ازدواج در کشور داریم و 500 هزار نفر در نوبت اخذ تسهیلات ازدواج هستند، این به حق است که این‌ها در نوبت باشند و آقایی میلیاردها تومان وام گرفته و سود 10 میلیاردی بگیرد؟
🔹ما در دولت کار و کرامت مطلقا اجازه فساد در سازمان‌های اداری را نخواهیم داد.
🔹 در روزهای انتخابات حرف‌هایی می‌زنید که درست نیست، آقای روحانی به شما نصحیت می‌کنم منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنید.
🔹 آقای روحانی، شما نگران آزادی اجتماعی زنان و جوانان نباشید، ما تمامی این آزادی‌های خدادادی و براساس قانون اساسی را برای تمام اقشار و به‌ویژه جوانان، هنرمندان و دانشجویان فراهم می‌کنیم.
🔹 شما نگران مناسبات دیپلماسی ما نباشید، ما دیپلماسی را بلد هستیم.
🔹اگر دیپلماسی این است که به غربی‌ها بگوئیم هوای ما را در انتخابات داشته باشید ما این دیپلماسی را بلد نیستیم
🔹 در سیاست خارجی نه ظلم به کسی می‌کنیم و نه زیر بار ظلم احدی می‌رویم
🔹گفتم ملاک من در انتخابات عقل مردم است، شما مثل اینکه به فهم و عقل ما تردید دارید.
🔹از برادر مجاهدم قالیباف و آقای میرسلیم نیز تشکر می‌کنم، از خانواده معظم معدنچیان که جان فرزندان خود را دادند برای حضور در این جلسه تقدیر و تشکر می‌کنم و از همه شما مردم که خدا بخواهد هیچ جایگاه و شانی جز نوکری برای شما نمی‌شناسم تشکر می‌کنم، هر کدام از شما یک ستاد هستید برای اینکه انشاء الله آنچه رضای خدا و صلاح این مملکت است رقم بخورد.

 

20:05- رئیسی در میدان شهدا مشهد

 

19:47- رئیسی: با کمک مردم تحریم‌ها را برمی‌داریم/ مردم "دولتمرد اشرافی" نمی‌خواهند/ می‌گوئید "دزد دزد" اما اقدام نمی‌کنید


🔹من رقیب این دولت نیستم بلکه رقیبش عملکرد خودش است و من رقیب فقر و فساد اداری و ناکارآمدی در این کشور هستم
🔹 ما اعلام کرده‌ایم در دولت کار و کرامت، آزادی زنان و دانشجویان و آزادی علمی در کشور داریم، شما فرهیخته هستید، امروز تحریم علمی ما کمتر از تحریم اقتصادی نیست، اگر تحریم اقتصادی را برداشتید چرا پول‌ها را با مشکل جابه‌جا می‌کنید؟
🔹 این پول با اجازه کدخدا باید برداشته شود؟
🔹در دولت کار و کرامت، سندی که شما نتوانسته‌اید از دشمن نقد کنید با این "دیپلماسی التماسی" امکان نقد‌کردن برجام را ندارید، اما ما در دولت کار و کرامت این سند را نقد می‌کنیم، ادعا کردید تحریم‌ها را برداشتید اما مردم باید قضاوت کنند.
🔹ما با کمک همین مردم تحریم‌ها را برمی‌داریم، نگران آزادی هستید؟ مردم می‌گویند کار اما شما شعار و سخن‌تان مطابق حرف مردم نیست.

🔹بنده و برادر مجاهدم آقای دکتر محمدباقر قالیباف اعلام کردیم باید یک میلیون شغل ایجاد شود و این متن قانون است و البته آقایان اعتراض کردند. اگر دولت قصد اجرای قانون را داشته باشد در کف باید یک میلیون شغل ایجاد کند و اگر این توان را ندارید چرا کاندیدا شدید؟
🔹 آقایان شما می‌دانید ما امروز در اقتصادمان صنایع پیشران مثل مسکن داریم اما شما مسکن مهر را رشد 6 درصدی دادید، ما می‌توانیم در هر سال با مسکن و حوزه آی تی و کشاورزی و صنایع تبدیلی شغل ایجاد کنیم، اگر قاچاق کالا به حداقل برسد یا هر یک میلیارد دلار 100 هزار شغل ایجاد می‌شود.
🔹شما می‌دانید ما درست می‌گوئیم.
🔹گفتید یارانه سه برابر دهک های پائین را از کجا می‌دهید و ما گفتیم حامل‌های انرژی و نفت و گاز را گران کردید و قانون هدفمندی می‌گوید باید پول را به خود مردم داد و در مقابل فقیر دولت مسئول است.
🔹 به روستاهای مشهد رفته‌ام و بسیاری درآمدشان فقط یارانه است. مقابل اینها مسئول نیستیم؟
🔹شب انتخابات یک باره افراد تحت پوشش سازمانهای حمایتی را درآمدشان را سه برابر کردید؟ شما که گفتید پول نیست.
🔹از کجا این پول را آوردید؟ شب انتخابات دهیاران را 10 میلیون دادید؟ از کجا این پول را آوردید؟ شما به قل و شعور مردم توهین می‌کنید. چرا می‌خواهید با تبلیغات ناصحیح رای بیاورید.
🔹 خدا می‌داند اینکه می‌گویم تبلیغ نیست اما کشور ما کمبود نقدینگی و آب و زمین و نیروی انسانی کارآمد ندارد، مشکل ضعف مدیریت اجرایی و اقتصادی دارد.
🔹 نخستین کسی که باید در دولت مدعی فساد باشد شخص رئیس جمهور و وزیر باشد و نباید بگذارد به جای دیگر فساد برسد و نباید در مقابل گزارش دهنده فساد گارد بگیریم.
🔹در آستان قدس نمی‌خواهم حرف بزنم اما از ابتدا بازرسی را فعال و خانه خلوت‌ها را شناسایی کردم و ضمن احترام به تولیت فقید، احساس کردم در یکی از شرکتها مشکلی هستو سریع افرادی را جابجا کردم، شما می‌گویید دزد، دزد اما اقدام نمی‌کنید اما من اقدام کردم و اعلام نکردم.

 

19:43- حجت‌الاسلام رئیسی: از حقوق شهروندی رونمایی می کنید؟/ آقای روحانی! حق شهروندی این است که در خانواده ای جوان بیکاری شرمسار خانواده‌اش نباشد.

 

 

19:41- سید محرومان در جمع بیشمار مردم

 

19:39- لحظه ورود حجت الاسلام رئیسی به میدان شهدا مشهد

 

 

19:35-  سید ابراهیم رییسی در جمع پرشور مردم مشهد: آقای روحانی؛ حق شهروندی یعنی سفره فقرا روز به روز کوچک‌تر نشود/ چرا به‌جای پاسخ به مردم عصبانی هستید؟/ مردم دولتمردی می‌خواهند "اشرافی" نباشد


🔹رکود امروز در کشور "رکورد" زده است، بحران بیکاری و فساد اداری نیز وجود دارد، کلید این مشکلات در دست توانای این ملت و جوانان برومند آن است.
🔹مگر بیگانگان تاکنون گره از مشکلات کدام کشور و ملت گشوده‌اند که دومی آن ما باشیم؟
🔹 4 سال اقتصاد و نیروی انسانی کارآمد را معطل‌گذاشتن، به چه دلیل است؟
🔹دولت مستقر باید پاسخگوی این مردم باشد. مگر نگفتید روز انتخابات 4 سال قبل که بازار باید چنین و چنان شود، اما امروز وضعیت به چه صورت است؟
🔹در دولت‌های قبل 5 میلیارد دلار کالای چینی وارد می‌شد اما در این دولت سالانه 10 میلیارد دلار کالای چینی وارد می‌شود.
🔹 آقای روحانی چرا عصبانی هستید؟
🔹 اینکه مردم از شما سئوال می‌کنند 4 سال چه کرده‌اید، از بیکاران و مشکلات بیکاری که آنها را به ستوه درآورده ناراحت و عصبانی هستید؟
🔹 از مردمی که صادقانه می‌گویند ما تحمل شنیدن اختلاس و فساد را نداریم، عصبانی هستید؟ به‌جای پاسخ دادن به مردم عصبانی هستید؟
🔹 تمام این اجتماعات سئوال و حرف دارند اما شما می‌گوئید این‌ها آمده‌اند دیوار بکشند، ما آمده‌ایم دیواری بلند بین چپاولگران و حقوق مردم ایجاد کنیم.
🔹 آقای محترم مگر شما به زنان آزادی دادید؟ خداوند زنان را آزاد خلق کرده است.
🔹 شما جلسه تشکیل می‌دهید و از حقوق شهروندی رونمایی می‌کنید. حقوق شهروندی ادعایی نیست، قانون اساسی و قوانین موضوعه خودش حقوق شهروندی است، آقای روحانی، حق شهروندی آن است که بیکاری از خانواده‌ای خجالت نکشد. حق شهروندی آن است که سفره فقرای ما روز به روز کوچک‌تر نشود.
🔹مگر دیپلماسی این نیست که وزارت خارجه زمینه صادرات داخلی را در کشورهای دیگر را پیدا کند؟ مناسبات شما با 15 کشور همسایه چگونه است؟ بازار عراق دست ماست یا ترکیه؟ این نتیجه دیپلماسی شماست. مگر دیپلماسی فقط رابطه با 4 کشور است، 180 کشور در دنیا برای برقراری رابطه داریم.
🔹 چرا کسانی که انتقاد می‌کنند به آنها برچسب می‌زنید؟ این حق شهروندی است؟

🔹کسی از شما بوده که وام و تسهیلات صفر درصد گرفته باشد؟
🔹آقای روحانی این‌ها را جواب دهید. آقایی 300 میلیارد وام صفر درصد گرفته و سود می‌گیرد، این‌ها را پاسخ دهید. چرا طفره می‌روید؟
🔹ما می‌گوئیم این وضع مردم است، شما سر نمی‌زنید به مردم اما ما با مردم ارتباط داریم. این مردم دولتمردی می‌خواهند که اشرافی نباشد.
🔹این مردم می‌گویند ما حقوق نجومی را خلاف مصالح دولتمرد اسلامی می‌دانیم.
🔹 بنده به‌عنوان یک خدمتگزار و نوکرِ مردم، در یک سالی که در مشهد ماموریت داشتم، یک تغییر رویکرد را شاهد بودم و فهمیدم فلش به سمت حمایت از محرومان و فقرا رفته است.
🔹 آقای روحانی می‌گوئید چرا مالیات نمی‌دهید؟ این آستان مقدس اساسش مبتنی بر وقف است، ما هم مالیات ارزش افزوده می‌دهیم و تمام شرکت‌های آستان حساب‌رسی شده‌اند و پولی که باید مالیات داده شود، 10 برابر آن به فقرا و ایتام داده می‌شود.
🔹 مگر نگفتید دلال نفتی بوده که 10 ماه دستگاه قضایی بازداشتش کرده، الان نفت را چگونه می‌فروشید؟ دلال‌هایی امروز در حال انجام کار نفتی هستند.

 

19:33- حجت‌الاسلام رئیسی در مشهد: مردم دولتی می‌خواهند که اشرافی نباشد. مردم حقوق نجومی را خلاف شئونات دولت اسلامی می‌دانند.

 

19:31-  حجت الاسلام رئیسی در اجتماع بیشمار مردم در مشهد مقدس: چرا از مردم عصبانی هستید؟ از اینکه از شما پرسیدند در این چهار سال چه کردید؟

 

 

19:26- چهارمین فیلم هوایی از خیزش مردم مشهدمقدس در میدان شهدا

برآوردها نشان‌دهنده جمعیت بیش از 300هزار نفر است.

 

19:28- حجت‌الاسلام رئیسی در مشهد:

🔹سوال این است با این همه غنای کشور و نیروی انسانی فرهیخته چرا امروز مشکل زندگی مردم در کار و کسب آنها در اشتغال آنها جویندگان کار و پدران و مادران آنها را نگران کرده است.
🔹چرا بیش از ۵۰ درصد از ظرفیت صنعتی کشور تعطیل مانده است.
چرا به جای به حرکت در آوردن چرخ ها به چند نفر بحساب تسهیلات داده می شود.
🔹مردمی که توانستند به دنیا نشان بدهند اهل ایثار و مقاومت و اهل رقم زدن آینده تاریخ به نفع تمدن اسلامی هستند چرا جوان تحصیلکرده ما برای کار و کسب دچار مشکل شود.
🔹مشکل این است که آقایان به جای حل مشکل به دست توانای ملت بدانند در دست بیگانگان می دانند.
🔹ما معتقدیم راهکار برون رفت از مشکلات رکود و گرانی امروز در کشور رکورد زده است.
🔹مشکل بیکاری و فساد اداری کلید این قفله و مشکلات در دست توانای این ملت و جوانان برومند آن است.
🔹مگر بیگانگان تا کنون گره از مشکلات گدام کشور گشوده اند که ما دومی باشیم.

 

19:22- حجت الاسلام  رئیسی در اجتماع بیشمار مردم در مشهد مقدس: رکود امشب در کشور رکورد زده است/ کلید مشکلات در دستان جوانان برومند کشورمان است.

 

 

19:21- حجت الاسلام رئیسی در مشهد:
آقای روحانی چرا از مردم ناراحت هستید؟ چون مطالبه گر شغل هستند یا چون از فساد اداری گله مند هستند؟
به جای اینکه پاسخ گوی مطالبات مردم باشید،رقیب هراسی میکنید؟

 

 

19:16- حجت الاسلام  رئیسی در اجتماع بیشمار مردم در مشهد مقدس: علیرغم همه افتخارات و عزت و اقتدار ملت ایران، امروز معیشت مردم دچار مشکلات جدی شده است.

 

 

19:15- حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی هم اکنون به سونامی میدان شهدا رسید.

19:12- حجت‌الاسلام رئیسی: تاخیرم بخاطر حضور پرشور جوانان در مسیر فرودگاه بود

۱- حجت‌الاسلام رئیسی در جمع بی‌شمار هوادارانش در میدان شهدای مشهد:
🔹باید برای تاخیر در حضور عذرخواهی کنم چون در مسیر جوانان حضور ارزشمندی داشتند و باعث شد کمی دیر خدمت شما حاضر شوم.
🔹بدون تردید لطف شما به احترام اتصال اینجانب با نظام و به عنوان آستان ملکوتی علی ابن موسی الرضاست.

 

19:10- فریاد یک‌صدای حامیان سیدمحرومان در مشهد؛ خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست

 

 

شعار مردم: دولت 4 درصدی نمیخوایم نمیخوایم

 

19:03- رئیسی در میان مردم مشهد

 

19:02- ازدحام جمعیت باعث شده طی مسیر حجت الاسلام رئیسی به میدان شهدا که در حالت عادی تنها ۱۵ دقیقه زمان می‌برد بیش از دو ساعت به طول انجامد.

 

19:01- مشهد در استقبال از سید ابراهیم #رئیسی قفل شد

 

18:57- حجت‌الاسلام رئیسی وارد تجمع بی‌شمار حامیانش در میدان شهدای مشهد شد

 

18:59- تصویری از داخل خودروی حامل رئیسی

 

 

18:56- در ۱۰ ثانیه تجمع بی‌شمار حامیان حجت الاسلام  رئیسی در مشهد را ببینید

 

 

18:49- تراکم جمع بی‌شمار حامیان رئیسی

 

18:45- تصویر زیبای دیگر از هواداران رئیسی

 

18:42- به دلیل استقبال پرشور مردم مشهد از سید ابراهیم رئیسی، با گذشت نزدیک به 2 ساعت، رئیسی هنوز نتوانسته از فرودگاه به محل مراسم در  میدان شهدا برسد.

 

18:38- تصویر ۳۶۰ درجه از جمع بی‌شمار حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد

 

18:34- تصاویری از حماسه خراسان

 

18:31- خودروی حجت‌الاسلام رئیسی در بین انبوه جمعیت استقبال کننده پس از دوساعت به بولوار امام خمینی مشهد رسید.

 

18:23- تصویر زیبای هلی‌شات دیگر از سیل هواداران رئیسی در مشهد

 

 

18:21- حرکت خودروی حجت‌الاسلام رئیسی به سمت میدان شهدای مشهد غیرممکن شده است.

 

18:19- تصویر هوایی دیگر از اجتماع بزرگ و بی‌نظیر هواداران رئیسی

 

18:17- قیام یکپارچه مشهد برای تغییر به نفع مردم

 

 

18:15- مردم مشهد در حال مشایعت رئیسی

 

18:10- مشایعت رئیسی از فرودگاه تا میدان شهدا

 

18:09- هواداران رئیسی مشهد را روی سرشان گذاشتند

 

18:07- نیمی از جمعیت حاضر در میدان شهدای مشهد مقدس

 

18:05- دومین فیلم هِلی‌شات از حماسه‌ی تمام کننده پرشور حامیان حجت الاسلام رئیسی در میدان شهدای مشهد مقدس
هنوز حجت‌الاسلام رییسی به دلیل ترافیک شدید به محل برگزاری برنامه نرسیده است.

 

18:01- ظرفیت خیابان تکمیل شد و مردم به ساختمان‌های نیمه ساخته پناه بردند

 

17:54- میدان شهدا مشهد پیش از حضور سید ابراهیم رئیسی

 

17:51- خودروی حجت‌الاسلام رئیسی در بین جمعیت استقبال کننده در بولوار فرودگاه مشهد متوقف شد.

 

17:50-  میدان شهدا مشهد پیش از حضور سیدابراهیم رئیسی

 

 

17:48- استقبال جوانان مشهدی از سید ابراهیم رئیسی از فرودگاه تا میدان شهدا

 

17:33- هم اکنون، میدان شهدا مشهد پیش از حضور سیدابراهیم رئیسی

 

17:27- استقبال باشکوه جوانان مشهدی از حجت‌الاسلام رئیسی از فرودگاه تا میدان شهدا

 

فیلم هِلی‌شات از اجتماع پرشور حامیان سیدابراهیم رئیسی در میدان شهدای مشهد مقدس یک ساعت قبل از شروع رسمی برنامه

 

 

17:24- دست زدن دیدنی مردم مشهد در میدان شهدا

 

 

17:23- تصویر سراسرنما (پاناروما) از خروش مشهد در حمایت از رئیسی

 

17:28- استقبال جوانان مشهدی از حجت‌الاسلام رئیسی در فرودگاه

17:19- میدان شهدا مشهد پیش از حضور رئیسی

 

17:17- تصویر هوایی از اجتماع عظیم حامیان حجت الاسلام رئیسی در میدان شهدای مشهد

 

17:14- خیابان‌های منتهی به میدان شهدای مشهد، محل تجمع بزرگ حامیان رئیسی

 

17:13- تصویر هوایی از خروش مشهد

 

 

17:07- میدان_شهدا مشهد پیش از حضور سیدابراهیم رئیسی

 

17:03- کنایه جالب به یارانه انتخاباتی دولت روحانی

 

17:02- رئیسی به همراه میرسلیم وارد مشهد شدند

 

16:37- فیلم خروش پرچم‌ها در میدان شهدای مشهد پیش از حضور سیدابراهیم رئیسی

 

 

16:36- تصویر هوایی از میدان شهدای مشهد پیش از آغاز مراسم

 

 

16:32- عکس پانورمای میدان شهدای مشهد ساعتی قبل از شروع مراسم رئیسی

 

16:26- میدان شهدای مشهد پیش از حضور سیدابراهیم رئیسی

 

16:17- هم اکنون، میدان شهدا مشهد پیش از حضور سیدابراهیم رئیسی

 

16:04- حامیان حجت‌الاسلام رئیسی برای استقبال از او به فرودگاه مشهد رفتند.

 

15:59- هم اکنون، میدان شهدا مشهد پیش از حضور سید ابراهیم رئیسی

 

15:28- مهندس میرسلیم همراه با حجت‌الاسلام رئیسی عازم مشهد شد

 

15:27- دو ساعت قبل از آغاز برنامه؛ سیل مردم در حال حرکت به سوی میدان شهدا مشهد

ارسال نظر

 • ماردین پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۸:۳۷:۳۵
  پاسخ 2 |

  تحریم رو چجوری برمیداری ؟ ظریف که با تو نیست؟ جلیلی رو میفرستی یا زاکانی؟ اینا برن یا باهاشون حرف نمیزنن یا یه کلاهی سرشون میزارن اینا که چیزی بلد نیستن برادر من شانس رهبری رو هم از دست دادی کلاه سرت گذاشتن

 • امیر جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۳:۳۲:۴۸
  پاسخ 0 |

  چه با شکوه

 • مریم شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۸:۵۷:۲۱
  پاسخ 0 |

  روحانی و ظریف و جهانگیری رو همه دوست داریم موفق باشید تو 4 سال دوم

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
 • پر بیننده‌ترین
 • پر بحث‌ترین