سردار غیب‌پرور در مراسم افطاری خانواده شهدا:

حرکت‌های کور تروریستی تأثیری بر اراده مردم در استمرار انقلاب و پیشرفت کشور ندارد

سردار غیب‌پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حوادث تروریستی چند روز قبل در تهران گفت: ایران اسلامی چنان قدرتمند است که این حرکت های کور تروریستی که مردم بی گناه را هدف کینه و نفرت خود قرار می دهند، هیچ تاثیری بر اراده مردم ایران در استمرار انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور ندارد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر دیروز با خانواده شهید حسن طهرانی مقدم دیدار و گفتگو کرد.سردار غیب پرور با تجلیل از رشادت‌های شهید طهرانی مقدم گفت: زهد و تقوای این شهید عزیز به همراه فعالیت‌های علمی او، از وی شخصیت منحصربه فردی ساخته بود.

وی با اشاره به سابقه شهید طهرانی مقدم در حل مشکلات و کمبودهای تجهیزات راهبردی در جنگ تحمیلی افزود: این شهید گرانقدر هر وقت قول و وعده ای برای پیشرفت صنایع دفاعی می داد به آن عمل می کرد و کسی در وعده‌های ایشان شک نمی کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به مادر شهید گفت: شهید حسن طهرانی مقدم مایه افتخار همه رزمندگان و پیشکسوتان جهاد و مبارزه  و الگوی جهاد علمی هستند و شما نیز دعا کنید عاقبت ما نیز همانند وی ختم به خیر و شهادت گردد.

در این دیدار برادر شهید طهرانی مقدم با ذکر خاطراتی از ایشان گفت: رمز موفقیت شهید طهرانی مقدم توکل به خدا در همه امور بود.

** انقلاب اسلامی ایران به برکت شهدا مستحکم تر می شود

سردار غیب پرور گفت: خط شهادت در کشور ساری و جاری است و انقلاب اسلامی ایران به برکت شهدا مستحکم تر می شود.

سردار غلامحسین غیب پرور که در مراسم افطاری میزبان جمعی از خانواده شهدا بود گفت: ایران مرکز ثقل امنیت کشورهای منطقه است و همه می دانند امنیت امروز ما مدیون خون شهدا است.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا ایجاد شد و استمرار پیدا نمود، افزود: به فضل خداوند و با ایثار مجاهدانی که به خدا ایمان دارند انقلاب زنده است به راه خود ادامه خواهد داد.

سردار غیب پرور با اشاره به حوادث تروریستی چند روز قبل در تهران گفت: ایران اسلامی چنان قدرتمند است که این حرکت های کور تروریستی که مردم بی گناه را هدف کینه و نفرت خود قرار می دهند، هیچ تاثیری بر اراده مردم ایران در استمرار انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور ندارد.

وی با اشاره به تحلیل هایی که حتی دشمنان جمهوری اسلامی در این خصوص دارند گفت:  این حرکت ددمنشانه چنان مفتضح بود که حتی حامیان این تروریست ها نیز به شکست آن اعتراف کردند و گفتند که این حرکت تروریستی، درستی حضور رزمندگان ایرانی را در سوریه اثبات کرد.

سردار غیب پرور با اشاره به شهادت جمعی از هم وطنان مسلمان و روزه دار در این جنایت گفت: دل ما داغ‌دار از دست دادن این عزیزان است اما همگان دیدند که استحکام مجدد نظام اسلامی بار دیگر بر جهانیان ثابت شد و مردم ما متحدتر شدند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین