اخبار آرشیوی

محمد خاتمی علی اکبر ناطق نوری

یک منبع نزدیک به اصلاح‌طلبان در گفتگو با «نسیم» به تشریح برخی جزئیات دیدار اخیر خاتمی و ناطق نوری پرداخت؛ استقبال خاتمی از آزادی برخی زندانیان و تاکید بر شروط قبلی/ گلایه ناطق‌نوری از رسانه‌ای شدن این دیدار

به گزارش «نسیم»، به گفته این منبع آگاه، محمد خاتمی در دیدار خود با ناطق نوری با استقبال از آزادی برخی از زندانیان جریان اصلاحات، این اتفاق را گامی موثر برای ایجاد آرامش در فضای سیاسی کشور پیش از برگزاری انتخابات دانسته است.
وی همچنین در این دیدار مجددا شروط قبلی خود را تکرار کرده و اعلام کرده است که در صورت تحقق این شروط شخصا پیشقدم شده و هدایت اصلاح طلبان را مجددا در دست خواهد گرفت.
خاتمی همچنین تاکید کرده که یکی از این شروط شرکت تعدادی از کاندیداهای اصلاح طلب در انتخابات آتی است و این افراد باید از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند.
با این حال شنیده شده است که علی اکبر ناطق نوری از انتشار اخبار مربوط به این دیدار در رسانه های حامی جریان اصلاحات، گلایه کرده و به خاتمی پیغام داده: "مگر قرار نبود این دیدار محرمانه برگزار گردد. پس چرا رسانه های منتسب به اصلاح طلبان بلافاصله خبر آن را منتشر کرده‌اند."

ارسال نظر

  • ناشناس سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱:۵۱:۹
    پاسخ 0 |

    خاتمي يعني خيانت !! او همراه در صحنه موسوي تا لحظه اشوب و سپس پشت پرده موسوي در لحظه اشوب بود . اقاي نوري نيز بدانند که سابقه ايشان در مورد وقايع سال 88 و مورد فرزندشان و مصاحبه با تکبر فرزندشان در موضع يک مدير اقتصادي فراموش نشده است . حال که سياسون ما پير و فرتوت و دچار فراموشي هستند بدانند که ملت همشه جوان و هوشيار و با حافظه است .

  • ناشناس سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱:۵۱:۹
    پاسخ 0 |

    شما نظرات را درج نميگنيد . خاتمي خائن و حق تعيين شرط را ندارد و اين نظام است که با هزينه هائي که متحمل شد براي پذيرش اين جرثومه ها بايد شرط تعيين کند .

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد