مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران: خدمات مخابرات در کشور انحصاری نیست

داوود زارعیان

داوود زارعیان در گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: شرکت‌های خصوصی، ارائه خدمات اینترنتی در شهرهای کوچک و روستاها را اقتصادی نمی‌دانند و رقابتی در این بخش‌ها شکل نگرفته است

به گزارش «نسیم»، زارعیان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما گفت: گفت: امیدواریم استفاده مردم از اینترنت به سمت کاربریهای اصلی و تجاری مانند حوزه بانکداری و اداری حرکت کند و اثربخشی خدمات اینترنتی در ساماندهی امور زندگی آنها افزایش یابد.

وی گفت :‌ در استانهای فارس ، سمنان ،‌ تهران ، اصفهان و مازندران شرایط خوبی داریم و امیدواریم در همه استانها این همکاریها افزایش یابد.

زارعیان افزود: خدمات اینترنتی که ارائه می شود به گسترش زیرساختهای ارتباطاتی نیاز دارد و امروزه به سمت دولت موبایل و دولت الکترونیک در حرکت هستیم و باید هزینه های لازم را پرداخت کنیم.

وی با بیان اینکه در سالهای اخیر ظرفیت خدمات اینترنتی و پهنای باند افزایش قابل توجهی یافته است گفت: شرکتهای خصوصی ارائه خدمات اینترنتی در شهرهای کوچک و روستاها را اقتصادی نمی دانند و رقابتی در این بخشها شکل نگرفته است اما شرکت مخابرات ایران در این زمینه تلاش زیادی دارد.

وی گفت: خدمات مخابرات در کشور انحصاری نیست و در حوزه تلفن ثابت بخش خصوصی وارد نمی شود.

داوود زارعیان افزود: امیدواریم با گسترش زیرساختهای ارتباطی دسترسی همه شهروندان در مناطق روستایی و شهری به خدمات اینترنتی به حداکثر برسد و کامل شود.

وی اضافه کرد: اگر هزینه های اینترنتی بدون تقاضای مشتری افزایش یابد برگشت داده می شود.  

احمد نخجوانی مدیر یک شرکت توزیع اینترنت هم در این گفتگوی خبری گفت: امروزه تقاضای مردم برای اینترنت بسیار افزایش یافته و اعتراض مردم به کیفیت خدمات اینترنتی کاملاً درست است برای اینکه با وضع کشورهای پیشرفته مقایسه می کنند و انتظار دارند آن خدمات را دریافت کنند.

وی افزود: زیرساختها در اختیار ما نیست و امیدواریم شرکت مخابرات ایران با شرکت های خصوصی همکاری خود را افزایش دهد اگر امکانات لازم در اختیار ما قرار گیرد خدمات اینترنتی در همه کشور گسترش خواهد یافت.

نخجوانی گفت: شرکتهای خصوصی به هیچ وجه در معاملات و تعهدات خود تبعیض و غش در معامله ندارند برای اینکه بازار کاملاً رقابتی است و اگر احساس شود شرکت های خصوصی بر خلاف مقررات و تعهدات رفتار می کنند در آن صورت مشتری هم از این شرکت ها فاصله خواهد گرفت.

وی افزود: همکاری شرکت مخابرات ایران با شرکتهای بخش خصوصی در استان مازندران باعث شده است تا دسترسی به خدمات اینترنتی از کارآیی بیشتری برخوردار باشد و خوشبختانه در دو سال اخیر پهنای باند تا دو برابر هم افزایش یافته است.

نخجوانی گفت: شرکتهای خصوصی توزیع اینترنت 40 درصد درآمد خود را به شرکت مخابرات می دهند.

وی افزود: اگر خدمات زیرساختی در اختیار ما قرار گیرد در تمام کشور حضور خواهیم داشت.

نخجوانی گفت: خوشبختانه اقبال مردم به خدمات اینترنتی بیشتر شده است و انتظار داریم بخشهای دولتی و شرکت مخابرات ایران با شرکت های خصوصی بیشتر همکاری کنند تا با گسترش رقابت در توزیع اینترنت بتوانیم کارآیی و اثربخشی ان را در خدمات رسانی به مردم افزایش دهیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین