فروزنده: در دولت فعلی به ٩٠٠ نفر بی سروصدا بورسیه تحصیلی اعطا شده

فروزنده

معاون دولت سابق اظهار داشت: آقای روحانی هفته‌ای یکبار به خانواده ایثارگران سر می‌زند اما تمام قوانین به نفع ایثارگران را لغو می‌کند/ مشکل ایران خودرو انحصارگرایی است/ احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس نخواهد آمد

به گزارش خبرنگار «نسیم»، لطف الله فروزنده معاون دولت سابق در همایش استکبارستیزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه جنبش دانشجویی باید در حوزه مطالبه گری پیشرفت و جهاد علمی پیشگام باشد اظهار داشت: باخبر هستم که در دولت فعلی به ٩٠٠ نفر بی سروصدا بورسیه تحصیلی اعطا شده است.

فروزنده خاطر نشان کرد: اکثر هیئت دولت بالای ٦٥ سال سن دارند و نمی دانم فردی دراین سن چطور می تواند روزانه ١٤ساعت کارکند؟ این در حالی است که در دولت نهم و دهم گردش نخبگانی اتفاق افتاد.

وی در مورد سیاست های اقتصادی دولت اظهار داشت: مشکل ایران خودرو انحصارگرایی است و بعضی ها برای حل مشکل سراغ خود خودروسازی می‌روند.

معاون اجرایی دولت سابق در مورد استفاده از ظرفیت داخلی کشور خاطرنشان کرد: وقتی می توانیم در مسائلی چون هسته ای، رویان و... پیشرفت کنیم، چرا نباید در حوزه خودروسازی به پیشرفت هایی برسیم؟

لطف الله فروزنده در مورد تعارض درسیاست های دولت گفت: آقای روحانی هفته ای یکبار به خانواده ایثارگران سر میزند که کار خوبی است ولی از آن طرف تمام قوانین به نفع ایثارگران را لغو می کند و کمیسیون وبژه برای لغو امتیازات تشکیل می دهد.

وی در مورد احتمال حضور احمدی نژاد در انتخابات مجلس تصریح کرد: احمدی‌نژاد برای مجلس نخواهد آمد ولی اگر برنامه ای داشته باشد برای ریاست جمهوری است.

معاون اجرایی دولت سابق درباره رویکرد فرهنگی دولت گفت: در این دولت ٧٠٪ فیلم ها عشق های مثلثی است و تمام رمان ها ترویج دهنده فساد است  و هیچ نظارتی وجود ندارد و این در راستای محدود سازی رهبری است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین