تفنگ و تپانچه ورزشی جدیدی برای ایران طراحی و تولید خواهد شد

تیراندازی

فدراسیون تیراندازی ایران برای تامین امکانات و تجهیزات کیفی و ارزان ورزش قهرمانی و با رعایت قوانین فدراسیون جهانی با پیشنهاد شرکت آماد بنیان پارسیان مبنی بر طراحی و تولید تفنگ و تپانچه ورزشی جدیدی برای ایران موافقت کرد

به گزارش خبرنگار «نسیم»، فدراسیون تیراندازی ایران برای تامین امکانات و تجهیزات کیفی و ارزان ورزش قهرمانی و با رعایت قوانین فدراسیون جهانی با پیشنهاد شرکت آماد بنیان پارسیان مبنی بر طراحی و تولید تفنگ و تپانچه ورزشی جدیدی برای ایران موافقت کرد.

پیرو تقاهم به عمل آمده کارشناسان این شرکت مذاکرات و رایزنی‌های خود را با بزرگترین کارخانجات طراحی و تولید سلاح‌های ورزشی آغاز کرده است و این مذاکرات با دو شرکت بزرگ و معتبر آلمانی و اتریشی در حال انجام است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین