فروزنده: مسئولین قاطعیت در مقابل دشمن را از امام رهبری معظم یاد بگیرند

فروزنده

عضو جمعیت ایثارگران در گفتگو با «نسیم» اظهار داشت:حرکت آقای ظریف در دیدار با اوباما قابل دفاع نیست/ هرگونه نرمش در رفتار در مقابل استکبار، دشمن را جری می‌کند/ با استکبار باید از موضع بالا صحبت کرد

لطف الله فروزنده عضو جمعیت ایثارگران در گفتگو با «نسیم» با اشاره به فاجعه تلخ "منا" و مواضع اتخاذ شده از سوی مسولین اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مردمی است که در رآس آن ولی فقیه قرار دارد که به باور همه ما ایشان نایب حضرت ولی عصر(عج) هستند، و چهره‎ای مدیر و شجاع هستند که در بحران‌های مختلف همه را راهنمایی کردند.

وی ادامه داد: ما پیش از این نیز شاهد ایستادگی و قاطعیت حضرت امام در از بین بردن رژیم فساد قبل بودیم و دیدیم که چگونه با درایت انقلاب را پیس بردند، و بعد از ایشان علی رغم تصور دشمنان مقام معظم رهبری با قدرت این نظام را جلو بردند و اکنون ایشان در چشم دشمنان یک قدرت بزرگ منطقه‌ای است که دشمنان را مستأصل کرده است.

فروزنده دیپلماسی انجام شده از سوی مسولین را منفعل خواند و تأکید کرد: دشمن در این مورد پررویی کرد و حاضر به توجه به حق و حقوق مردم نبود و حتی در تحویل جنازه‌ها و همکاری سهل انگاری داشتند که این نشان می‌دهد این اتفاق سهوی نیست.

عضو جمعیت ایثارگران با بیان اینکه تظر و تأکید رهبری در این مورد برای دشمن و آل سعود کاملأ محکم و جدی بود گفت: آنها به خوبی می‌دانند که پشت سر بیانات رهبری و موضع‌گیری ایشان مبنا و فکر وجود دارد و با کسی تعارف ندارد و همین امر باعث عقب نشینی دشمن شد.

این فعال اصولگرا حرکت رهبری را مایه افتخار جهان اسلام دانست و گفت: این برخورد مقام معظم رهبری باید درس بزرگی برای دولتمردان و مسولین و حتی ما فعالین سیاسی و مردم باشد، که بدانند باید با استکبار از موضع بالا برخورد کرد.

وی تأکید کرد: در تغییر موضع عربستان و آل سعود در خصوص فاجعه منا قطعا وارد شدن با اقتدار مقام معظم رهبری بودو خط آینده نیز باید اینگونه و براساس اصول راهبدی رهبری باشد.

فروزنده با تأکید بر اینکه ما باید دشمن روبروی خود را بشناسیم اظهار داشت: تعامل با دشمن معنا ندارد، البته تعامل سازنده با کشورها و دولت‌هایی که حقوق ما را محترم می‌شمارند و انقلاب اسلامی را به رسمیت بشناسند خوب است.

سخنگوی جمعیت ایثارگران همچنین گفت: هرگونه نرمش در رفتار از سوی ما منجر می‌شود دشمن جری تر و گستاخ‌تر شود، تنها زمانی استکبار سر تعظیم فرود می‌آورد که ما در نقطه اقتدار باشیم، باید سیاست فعال و درستی را در قبال دشمن اتخاذ کنیم و به دنیا نشان دهیم زیر بار هیچ ذلت و نیرنگی نخواهیم رفت.

فروزنده تأکید کرد: آمریکا باید بداند تا زمانی که توطئه و دشمنی می‌کند ما با آنها تعاملی نخواهیم داشت چرا که این توع تعامل فاقد منطق و معنا است. دولتمردان در داخل نیز توجه داشته باشند که تنها راه موفقیت اتکا به خداوند و نیروی مردمی است.

عضو جمعیت ایثارگران ورود به عرصه مذاکرات هسته‌ای را منوط به اذن رهبری دانست و گفت: ما این اجازه را صرفأ برای انجام مذاکرات هسته‌ای داشته‌ایم و لاغیر...

وی در پایان خاطرنشان کرد : قبل از هر اقدامی ما باید منتظر اعتماد سازی از سوی غرب باشیم، حرکت آقای ظریف در دیدار با اوباما کار خوبی نبود و اصلا قابل دفاع نیست. و اینگونه تعاملات مشکلی را حل نمی‌کند.

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین