مسابقات همگانی تیراندازی یادبود هادی نوروزی در بابل برگزار می‌شود

تشییع پیکر هادی نوروزی

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و یادبود زنده یاد هادی نوروزی، بزرگترین مسابقات همگانی تیراندازی اهداف پروازی کشور در شهرستان بابل برگزار می‌شود

به گزارش «نسیم»، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و یادبود زنده‌یاد هادی نوروزی، بزرگترین مسابقات همگانی تیراندازی اهداف پروازی کشور در شهرستان بابل برگزار می‌شود.

این مسابقات با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و هیئت تیراندازی این استان و با حضور  ورزشکارانی از سراسر کشور به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و یاد بود زنده‌یاد هادی نوروزی در روز جمعه 24 مهرماه از ساعت 8:30 صبح برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها در قالب ورزش همگانی و زیر نظر فدراسیون تیراندازی در شهرستان بابل جاده کلا زمین ورزشی روستای کپورچال (زادگاه زنده‌یاد هادی نوروزی) برگزار می‌شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین