سیدمهدی هاشمی نایب رئیس کنفدراسیون تیراندازی آسیا شد

سیدمهدی هاشمی

در پی برگزاری انتخابات کنفدراسیون تیراندازی آسیا، سیدمهدی هاشمی، رئیس فدراسیون تیراندازی با رای اکثریتی اعضای مجمع به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون تیراندازی آسیا انتخاب شد

به گزارش «نسیم»، مجمع انتخاباتی ریاست کنفدراسیون تیراندازی آسیا همزمان با برگزاری مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا به میزبانی کشور کویت برگزار شد.
براساس این گزارش، در این مجمع که با حضور روسای فدراسیون های کشورهای آسیایی برگزار شد با انصراف شیخ سلمان آل صبا  از انتخابات کنفدراسیون تیراندازی آسیا، شیخ علی الخلیفه تنها نماینده کاندید شده برای ۴ سال بر صندلی ریاست تکیه زد.
در ادامه این انتخابات،دکتر سیدمهدی هاشمی، رییس فدراسیون تیراندازی کشورمان، با رای اعضای مجمع، بعنوان نایب رییس کنفدراسیون تیراندازی آسیا انتخاب شد.
در پایان این مجمع ۲ رویداد مهم آسیایی که یکی از آنها مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا اهداف پروازی می باشد که قرار بود در مهرماه سال جاری در ایران برگزار شود به خرداد سال آینده موکول شد و دیگر مسابقات تیراندازی قهرمانی سلاح های بادی می باشد که بعد از المپیک ۲۰۱۶ به میزبانی کشور عزیزمان برگزار خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین