تست موفق داوران ایرانی در سمینار داوری

داور لیگ برتر، داوری

مرحله نخست سمینار داوری AFC با حضور داوران برتر قاره کهن و موعود بنیادیفر، سعید علی نژادیان، محمدرضا ابوالفضلی و علی میرزابیگی از ایران از ۲۲ آذرماه آغاز شده است

به گزارش «نسیم» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرحله نخست سمینار داوری 2016 ای اف سی با حضور داوران برتر قاره کهن و موعود بنیادیفر، سعید علی نژادیان، محمدرضا ابوالفضلی و علی میرزابیگی از ایران از 22 آذرماه آغاز شده است.


در این سمینار پنج روزه مباحث روز داوری و آمادگی جسمانی برای داوران ارائه می شود و در ادامه آن امروز هم تست آمادگی جسمانی از همه شرکت کنندگان بعمل آمد که در نهایت چهار داور کشورمان با نمرات بسیار خوب تست های خود را پشت سر گذاشتند.


لازم به ذکر است در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا پنج داور از ایران جهت شرکت در مرحله نخست سمینار داوری 2016 دعوت شده بود که محسن ترکی به دلیل سرماخوردگی در این دوره شرکت نکرد. به همین منظور پس از انجام هماهنگی های لازم توسط دپارتمان داوری با کنفدراسیون فوتبال آسیا، ترکی در تاریخ 14 بهمن ماه جهت انجام تست های آمادگی جسمانی اعزام خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین