باید در تمام حوزه‌ها پیشرفت داشته باشیم

زیدان: تا پایان راه سختی‌های زیادی را تجربه خواهیم کرد

لیگ اروپا

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی دشوار تیمش مقابل گرانادا گفت: برای یک بازیکن همه اتفاقات خوب یک شبه رخ نمی‌دهد، همه ما تا پایان راه سختی‌های زیادی را تجربه خواهیم کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی دشوار تیمش مقابل گرانادا گفت: به پیروزی تیمم و سه امتیازی که توانستیم ازین بازی بگیریم فکر میکنم. قبول دارم بازی دشواری بود زیره تیم حریف از بازیکنان خوبی بهره می‌برد علاوه بر اینکه ما میهمان این تیم بودیم و این تیم از حضور تماشاگرانش بهره می‌برد و این امر نیز بر سختی کار ما افزوده بود.

وی در خصوص گل به خودی مودریچ اظهار داشت: برای مودریچ آرزوی بسیار خوشحالم. زیرا او بازیکن موفقی است و می داند در هر پست چطور بازی کند. او شوت‌زن قهاری است و باید از این شوت ها بیشتر بزند. گل او به ما روحیه مضاعفی داد تا با آمادگی کامل جهت بازی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به رم سفر کنیم.

سرمربی رئال در خصوص عملکرد هم وطنش کریم بنزما گفت: از عملکرد تمام بازیکنانم راضی‌ام و به آنها افتخار می‌کنم، چه کریم چه سایر بازیکنان. برای یک بازیکن همه اتفاقات خوب یک شبه رخ نمی‌دهد. همه ما تا پایان راه سختی‌های زیادی را تجربه خواهیم کرد.

زیدان در پایان خاطرنشان کرد: باید در تمامی حوزه‌ها پیشرفت داشته باشیم چه در خط دفاع چه در حمله چون باید گل‌های بیشتری بزنیم. برابر گرانادا موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم و می‌دانیم که در این سطح باید از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را انجام دهیم تا در جریان بازی مضطرب نشویم. باید در تمام حوزه‌ها پیشرفت داشته باشیم و می‌‌خواهیم همین کار را هم انجام دهیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین