فلسفه ما این است که به همه بازیکنان‌مان فرصت بازی برسد

زیدان: عملکرد رونالدو در این بازی فوق‌العاده بود

لیگ اروپا

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: شما کریستیانو را می‌شناسید و می‌دانید که او توانایی زدن چهار گل را در یک بازی دارد، کاری که از عهده تعداد کمی از بازیکنان برمی‌آید.

به گزارش «نسیم آنلاین»، زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال‌ مادرید پس از پیروزی پرگل تیمش برابر سلتاویگو گفت: ما بین دو نیمه مسائلی را با بازیکنان‌مان مطرح کردیم. در نیمه اول، حریف برای ارائه یک بازی خوب انگیزه داشت. در نیمه دوم اما روند بازی عوض شد و ما قوی‌تر ظاهر شدیم، حملات‌مان افزایش پیدا کرد و فشار بیشتری به حریف آوردیم. زمانی هم که گل زدیم، کار آسان‌تر شد.

وی افزود: عملکرد رونالدو در این بازی فوق‌العاده بود. هواداران هر از چند گاهی ممکن است هو کنند و این بخشی از فوتبال است و تنها به رونالد محدود نمی‌شود. هواداران انتظارات زیادی دارند. این موضوع البته برای ارتقای سطح عملکرد تیم خوب است. ما همیشه به دنبال ارتقای سطح بازی‌مان بوده‌ایم. شما کریستیانو را می‌شناسید و می‌دانید که او توانایی زدن چهار گل را در یک بازی دارد، کاری که از عهده تعداد کمی از بازیکنان برمی‌آید. از این حیث او بی‌همتاست.

زیدان گفت: ضربات او بی‌نظیر است. خودم من شاید از فاصله‌ای نزدیک‌تر بتوانم یک ضربه ایستگاهی خوب بزنم. ضمن اینکه هرگز در یک بازی چهار گل نزده‌ام. بازیکنان کمی می‌توانند چنین کاری انجام دهند. من زمانی که آمار او را می‌بینم خوشحال می‌شوم.

سرمربی کهکشانی‌ها در پایان خاطرنشان کرد: فلسفه ما این است که به همه بازیکنان‌مان فرصت بازی برسد. همه آنها بازیکنانی بزرگ هستند و انتخاب از میان آنها کار سختی است. مهمترین چیز درباره ما این است که وقتی یک بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه می‌شود، شیوه بازی‌اش عوض نمی‌شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین