رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

مردم نمی‌توانند مانند قبل مرغ بخرند/ گرانی مرغ تقصیر مرغداران بود

مرغ

یوسف‌خانی گفت: در حال حاضر قیمت مرغ به ۶۴۰۰ تومان رسیده است، از فردا مجددا کاهش قیمت خواهیم داشت و به قیمت اوایل هفته پیش و حدود ۶ هزار تومان خواهدرسید.

مهدی یوسف‌‎خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی «نسیم آنلاین»  در رابطه با بازار مرغ بیان داشت: هفته گذشته ظرف روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه قیمت مرغ در هر کیلو 700 تومان افزایش پیدا کرد، اما پس از آن از روز شنبه باردیگر قسمتی از این افزایش قیمت یعنی حدود 400 تومان مجددا کاهش پیدا کرد.

وی تأکید کرد: در حال حاضر قیمت مرغ به 6400 تومان رسیده است، از فردا مجددا کاهش قیمت خواهیم داشت و به قیمت اوایل هفته پیش و حدود 6 هزار تومان خواهیم رسید.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی به نسیم آنلاین بیان داشت: افزایش ناگهانی قیمت در اواخر هفته پیش به این دلیل بود که مرغداران به دلیل پایین بودن قیمت تولید خود تمایلی به اعلام بار نداشتند و بنابراین مرغ عرضه نکردند و همین موضوع یعنی کاهش عرضه و بالا رفتن تقاضا موجب افزایش قیمت مرغ شد.

وی تأکید کرد: پس از سه روز دوباره تولیدکنندگان به ناچار مجبور شدند که مرغ خود را عرضه کنند زیرا نمی‌توانستند بیش از این مرغ‌ها را نگه داری کنند، همین عرضه مجدد موجب پایین آمدن دوباره‌ِ قیمت شد.

یوسف‌خانی گفت: در کل امسال خرید و تقاضا به نسبت سال قبل کاهش داشته و مردم مانند گذشته توان خرید ندارند، لذا از آن جایی که تولید مرغ نیز بسیار افزایش داشته و حتی در اسفندماه نیز نسبت به ماه‌های قبل تولید بیشتری داشته باشیم بنابراین نسبت تقاضا به عرضه بسیار کمتر است و بنابراین با ورود مرغ بیشتر به بازار از این پس نیز حتی احتمال کاهش بیش از این نیز می‌دهیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین