هنوز هم شانس صعود‌مان به فینال ۵۰ - ۵۰ است

زیدان: تنها دلیل غیبت رونالدو مصدومیتش بود

زیدان

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: کریستیانو در آخرین تمرین‌مان قبل از بازی دچار مصدومیت شد و درد داشت و تنها دلیل بازی نکردنش هم همین بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از تساوی تیمش برابر منچستر سیتی در جمع خبرنگاران گفت:  در کل از نتیجه بدست آمده راضی هستم. در مقابل حرف سرسختی بازی کردیم و بخاطر همین بازی دشواری داشتیم. البته عملکرد دفاعمان هم خوب بود. در نیمه دوم ما بیشتر از من‌سیتی توپ را در اختیار داشتیم و می‌توانستیم از موقعیت‌هایی که به‌دست آوردیم بهتر استفاده کنیم. من کمی ناراحتم، چون حق‌مان می‌توانست چیزی بیش از این باشد. ما همیشه برای کسب پیروزی می‌جنگیم.

زیدان در خصوص غیبت رونالدو در بازی مقابل سیتی اظهار داشت: کریستیانو در آخرین تمرین‌مان قبل از بازی دچار مصدومیت شد و درد داشت. تنها دلیل بازی نکردنش همین بود. ما نمی‌خواستیم وضعیت او بدتر از این شود.

وی در مورد کریم بنزما و تعویضش افزود: وضعیت کریم کمی متفاوت است. هرچه از جریان بازی گذشت دردی که او در پایش احساس می‌کرد، بیشتر شد. ما نمی‌خواهیم سلامت بازیکنان‌مان را به مخاطره بیندازیم، چون می‌دانیم که آنها برای ما چقدر اهمیت دارند.

سرمربی تیم فوتبال رئال ماردید در پایان در درمورد شانس صعود تیمش به فینال اظهار داشت: قبل از بازی من تصور می‌کردم که شانس صعود دو تیم مساوی است و هنوز هم می‌گویم شانس صعود‌مان 50-50 است. بازی برگشت در خانه ماست و می‌دانیم که در خانه از عهده چه کارهایی برمی‌آییم، اما هنوز هم شانس صعود‌مان 50-50 است و این مبارزه تا پای قهرمانی خواهد بود. این بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان است و می‌دانیم که در این مرحله از رقابت‌ها، هرگز کار آسانی نداریم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین