از گیشه فروش چه خبر؟

"دختر" میلیاردر میرکریمی در سینماها!/ ایستادگی مهدویان بر قله‌های غبارآلود!

فیلم دختر

فیلم "دختر" رضا میرکریمی هم توانست طی یک هفته قبل به فروش ۳۲۶ میلیون و ۶۸۸ هزار تومان و در مجموع به فروش یک میلیارد و ۲۳۳ میلیون تومان برسد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، «دختر» رضا میرکریمی هم توانست طی یک هفته قبل به فروش 326 میلیون و 688 هزار تومان و در مجموع به فروش یک میلیارد و 233 میلیون  تومان برسد؛ همچنین فیلم «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان توانست طی یک هفته گذشته به فروش 121 میلیون و 117 هزار تومان و در مجموع به فروش یک میلیارد و 121 میلیون تومان برسد.

«دختر» میلیاردر میرکریمی در سینماها!

«دختر» رضا میرکریمی هم توانست طی یک هفته قبل به فروش 326 میلیون و 688 هزار تومان و در مجموع به فروش یک میلیارد و 233 میلیون  تومان برسد.

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، ماهور الوند، شاهرخ فروتنیان، مسعود سخایی، نیوشا مدبر از جمله بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «دختر» آمده است: آقای عزیزی که سرپرست بخش تعمیرات و نگهداری پالایشگاه آبادان است برای مراسم خواستگاری دخترش آماده می شود و ستاره دختر دیگرش در همان روز قصد سفر به تهران برای شرکت در جشن خداحافظی یکی از دوستان هم دانشگاهی اش را دارد. پدرش به دلایلی به این سفر مشکوک است و این آغاز ماجراست.

«زاپاس» دو میلیاردی سینماهای کشور!

فیلم سینمایی «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد نیز توانست طی یک هفته گذشته به فروش 677 میلیون و 753 هزار تومان و در مجموع به فروش یک میلیارد و 964 میلیون تومان دست یابد.

امیر جعفری، ریما رامین‌فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران فر، شبنم مقدمی، ماهان نصیری از جمله بازیگران این فیلم هستند.

»زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می‌کند.

ایستادگی مهدویان بر قله‌های غبارآلود!

«ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان توانست طی یک هفته گذشته به فروش 121 میلیون و 117 هزار تومان و در مجموع به فروش یک میلیارد و 121 میلیون تومان برسد.

«ایستاده در غبار» داستان زندگی احمد متوسلیان است، در خلاصه این فیلم آمده است: احمد که عصیان نوجوانی اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می شود که باید در دروازه های خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ ها دور از مرز ایران رقم می خورد.

هادی حجازی فر در نقش احمد متوسلیان و امیرحسین هاشمی، ابراهیم امینی و عماد محمدی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

«یک دزدی عاشقانه» فراتر از یک میلیارد شد!

«یک دزدی عاشقانه» ساخته امیر شهاب رضویان به فروش 4 میلیون و 261 هزار و در کل مدت اکران به فروش یک میلیارد و 342 میلیون تومان رسیده است.  

داستان «یک دزدی عاشقانه» درباره دو دزد پیر کهنه کار است که پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند. به امید دریافت سهمشان از آخرین دزدی به سراغ زنی که همدستشان بوده می‌روند، اما زن پول‌ها را برای بازی در یک فیلم هزینه کرده و پیرمردها علی‌رغم میل‌شان دوباره مجبور به دزدی می‌شوند، در حالی که شرایط در سال‌هایی که ایشان در زندان بوده‌اند، تغییر کرده و ابزارهای الکترونیک مانع موفقیت ایشان می‌شود...

مهدی هاشمی، فرهاد آئیش، لوون هفتوان، لادن مستوفی، امیر حسین رستمی، فرزانه قاسمی، احد محمدکرمی،‌ رابعه مدنی، غلامحسین میرزایی، نورمحمد ذوالفقاری، ذبیح اسماعیلی، فرهاد نوروزی، عبدالرضا پارسا، سهیل شمس، کوشیار کرمی، فاطمه شاهسواری، مهدی حیدری، اردشیر کاظمی، نکیسا نعمت نژاد، آزاده مهاجر، شفق شکری، ساناز مصباح، محمدرضا آبانگاه، علی بلوردی، علیرضا زارع پرست‌حق، ادمون اوراهی، پریسا صنعت کار، سپیده امینی، آلن هارطونی، بهنام خرم نیک، غزل شریفی، شیما علی عسگری، تایماز رضوانی، امیر شکویی، آیتک جاویدی‌نژاد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

«ابد و یک روز» به مرز یک میلیارد و نیم نزدیک شد

فیلم «ابد و یک روز» سعید روستایی در یک هفته گذشته به فروش 28 میلیون 240 هزار تومان و در مجموع به فروش 11 میلیارد و 289 میلیون تومان دست یافت. 

در خلاصه این فیلم آمده است: «خانواده در تدارک مراسم عروسى سمیه هستند،اما اتفاقاتی روابط خواهران و برادران را سرد می کند که در نهایت باعث ماجراهایی می شود.»

پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، ریما رامین فر، شبنم مقدمی، شیرین یزدان بخش، معصومه رحمانی، مهدی قربانی، محمد علیمحمدی، اسماعیل گرجی از جمله بازیگران فیلم «ابد و یک روز» هستند.

«بادیگارد» و فروش نزدیک به 7 میلیاردی‌اش

«بادیگارد» ابراهیم حاتمی کیا توانست طی یک هفته گذشته به فروش 5 میلیون و 660 هزار تومان و در مجموع به فروش 6 میلیارد و 686 میلیون تومان برسد.

«بادیگارد» درباره محافظی شخصی است که از جان یکی از شخصیت‌های مهم نظام محافظت می‌کند اما در جایی و براساس حوادثی متوجه می‌شود که او بیش از آن که به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است. محافظ شخصی دچار تشکیک می‌شود و همین امر باعث می‌شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد. اما به دلیل خدمات و خلوصی که در وی وجود دارد او را به محافظت از فرد دیگری می‌گمارند که یکی از فعالان هسته‌ای کشور است.

پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، محمود عزیزی، فرهاد قائمیان، امیر آقایی، دیبا زاهدی، شیلا خداداد، پریوش نظریه، پدرام شریفی، کامران نجف‌زاده، افسانه ناصری، سید احسان امانی،امیر محمدی ، علی گلبهاران، حامد شیخی از جمله بازیگران این فیلم به شمار می روند.

عطاران «دراکولا»ش را 3 میلیارد تومان فروخت!

«دراکولا» آخرین ساخته رضا عطاران که به تازگی اکران شده توانست طی یک هفته گذشته به فروش 432  میلیون و 73 هزار تومان و در کل به فروش 2 میلیارد و 824 میلیون تومان رسید.

رضا عطاران، لوون هفتوان، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، عباس محبوب، صادق حسنی، فروغ لسانی، فریده گل محمدی، محمد عدالت زاده، ژیلا دائی، علی مهربانی، محمود بیاتی، علی دوریش، سپیده جمالزاده، سوگل محرابی، آرش دوست محمدی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه این فیلم آمده است: الو...سلام قربان...خوبین... آقا منو دزدیدن... بله... نمی شناسمشون...نه خیر سرکاری چیه...من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته... 38 سال، سنمو چرا می پرسین؟...نمی دونم کجا... شما باید پیدام کنین...آقا من گوشی ام آیفونه... ردیاب دارد...نمی شه پیدام کرد؟...آقا اومد...من قطع می کنم.

فروش میلیاردی فیلم «رسوایی » ده‌نمکی!

فیلم «رسوایی 2» ساخته مسعود ده نمکی توانست طی هفته گذشته به فروش 23 میلیون و 385 هزار تومان و در مجموع به فروش 2 میلیارد و 598 میلیون تومان دست یابد.

اتفاقات «رسوایی2» چند سال بعد از قصه «رسوایی» در یک شهر فرضی با داستانی تخیلی رخ می دهد.

اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری، مهران رجبی، فخرالدین صدیق‌ شریف، رامین راستاد، ابوالفضل همراه، اسماعیل خلج، امین ایمانی از جمله جدیدترین ساخته ده نمکی هستند.

کیایی با «بارکد»ش میلیاردر شد!

فیلم «بارکد» ساخته مصطفی کیایی توانست طی یک هفته گذشته به فروش یک میلیارد و 69 میلیون تومان و در مجموع به فروش 7 میلیارد و 127 میلیون تومان رسید.

در خلاصه داستان «بارکد» آمده است: پشت هر آدمی یه داستانی هست و پشت هر داستانی یه آدم ،بهتره قبل از هر قضاوتی یکم صبر داشته باشیم.

بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان افشار، بابک بهشاد، علی کوچکی، شهرام جمشیدی، آرش تاج، رضا شریف نژاد، سحر آربین، مرجان علیزاده، پژمان بازغی و با حضور رضا کیانیان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

ابراهیمیان به میلیاردر بودن آآآآآدت کرد!

«آآآآآدت نمی کنیم» ابراهیم ابراهیمیان هم طی یک هفته گذشته به فروش 99 میلیون و 82 هزار تومان و در کل به فروش یک میلیارد و 654 میلیون تومان رسید. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «وقتی همه چی خوبه و خوشه زندگی کردن هنر نیست.»

محمدرضا فروتن، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، هدیه تهرانی، حدیث میرامینی، پانته آ پناهی ها، شیرین یزدان بخش، نقی سیف جمالی، رویا حسینی، مهدخت مولایی از جمله بازیگران «آآآآدت نمی کنیم» به شمار می روند.

704 میلیون تومان برای پاسخ به سوال «کفش‌هایم کو؟»

فیلم «کفش هایم کو؟» کیومرث پوراحمد هم طی هفت روز گذشته به فروش یک میلیون و 833 هزار تومان و در مجموع به فروش 704 میلیون و 641 هزار تومان رسید. 

در خلاصه این فیلم آمده است: «حبیب کاوه کارخانه دار قدیمى مبتلا به بیمارى آلزایمر است. خانواده اش او را ترک نموده اند اما با بازگشت دخترش به ایران اتفاقاتى مى افتد.»

رضا کیانیان، رویا نونهالی، مجید مظفری، مینا وحید، بهاره کیان‌افشار و شقایق فراهانی از جمله بازیگران فیلم «کفش هایم کو؟» هستند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟
پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟
داستان عجیب از زندگانی شهید مدافع حرم
فیلم: از خالکوبی و قلیان تا شهادت
اهدای عواید حاصل از فروش بلیت و محصولات فرهنگی به هموطنان سیل‌زده
جشنواره جهانی فیلم فجر «سفیر مهربانی» هلال احمر شد
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو خبر داد
حضور مهمانان خارجی در جشنواره بین‌المللی رادیو و اجلاس جهانی صدا
۱۹ فروردین و حکاکی انگشتر؛
خرافه یا واقعیت؟ شرف الشمس چیست؟
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با فارس:
مابه‌التفاوت هزینه سفر به عتبات به زائران بازگردانده می‌شود
شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین