المپیک ریو - ۲۰۱۶

صمیمی: توقع رکورد بهتری داشتم/ در حد خودم ظاهر نشدم

محمود صمیمی

پرتابگر المپیکی دیسک ایران گفت: توقعم این بود که بتوانم رکورد یهتری بزنم اما شرایط آب و هوایی و بارندگی، از جمله عواملی بودند که اجازه ندادند حداقل در حد خودم ظاهر شوم.

به گزارش خبرنگار اعزامی «نسیم آنلاین» از ریو،  محمود صمیمی پرتابگر دیسک ایران پس از حذف از دور مقدماتی المپیک 2016 ریو، گفت: چه بگویم؟ مهم اینست که فینالیست نشدم. من اولین المپیکم را تجربه می‌کردم و واقعا حریفانم قدرتمند بودند.

وی افزود: توقعم این بود که بتوانم رکورد یهتری بزنم اما شرایط آب و هوایی و بارندگی، از جمله عواملی بودند که اجازه ندادند حداقل در حد خودم ظاهر شوم.

صمیمی در پایان خاطرنشان کرد: من زحمتم را کشیدم اما دیدیم که حتی خوب‌های این ماده هم نتوانستند رکورد چندان خوبی در مقدماتی بزنند. وقتی تنها تمرین کنید و مسؤولان هم توجهی نداشته باشند وضعیت از این بهتر نخواهم شد. من تمام تلاشم را کردم اما شرمنده مردم شدم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین