پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو

اسلامی: متوجه نشدم چرا دیسکالیفه شدیم/ شانس مدال بودم

حمید اسلامی

نماینده دوی ۱۵۰۰ متر نابینایان کشورمان در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: متوجه اینکه چرا داوران ما را دیسکالیفه کردند نشدم.

به گزارش خبرنگار اعزامی «نسیم آنلاین» از ریو، حمید اسلامی که در مسابقات دوی 1500 متر نابینایان و کم بینایان بازی های پارالمپیک ریو با وجود عبور به عنوان نفر دوم از خط پایان مرحله مقدماتی، با رای داوران حذف شد گفت: متوجه نشدم چرا داوران ما را دیسکالیفه کردند.

وی ادامه داد: هر چه در توان داشتیم گذاشتیم، اما نمی دانم چرا؟ خیلی راحت دویدیم و به هیچ کدام از حریفان هم برخوردی نداشتیم که داوران ما را دیسکالیفه کنند. 11 روز است اینجا هستیم اما از ارتفاع دور هستیم؛ دوری از ارتفاع به ضرر ما دونده های استقامت است.

اسلامی خاطر نشان کرد: در مسابقات کسب سهمیه رشت حتی رکورد 4 دقیقه و 9 ثانیه را ثبت کرده بودم که با این رکورد خیلی راحت شانس مدال بودم و حتی خودم و مربیان روی مدال طلا و نقره حساب کرده بودیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین