مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های ایستگاهی مترو تهران تصریح کرد:

تصمیمی بر احداث مجتمع ایستگاهی در محدوده تئاتر شهر وجود ندارد

تئاتر شهر

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های ایستگاهی مترو تهران تاکید کرد: هیچ تصمیمی برای ساخت مجتمع ایستگاهی مترو در محدوده تئاتر شهر (چهارراه ولیعصر(عج) ) نداریم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، میرزا حسینی مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های ایستگاهی مترو تهران با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر ساخت مجتمع ایستگاهی در محدوده تاتر شهر گفت: مطلب عنوان شده صحیح نیست و شرکت توسعه مجتمع ایستگاهی مترو که متولی احداث مجتمع های ایستگاهی است ، هیچ تصمیمی راجع به احداث مجتمع ایستگاهی در جلوی تئاتر شهر ندارد.

وی تصریح کرد: هیچ مجتمع ایستگاهی در ضلع جنوب شرقی چهارراه ولیعصر که تئاتر شهر در پارک دانشجو وجود دارد، ساخته نخواهد شد.

طی هفته جاری اخباری در فضای مجازی به نقل از رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران مطرح شده که شرکت مترو قصد دارد مجتمع ایستگاهی مترو در محدوده بنای ملی تئاتر شهر با داشتن حدود 30 متر ارتفاع، احداث کند و منظر و حریم بنای ملی و ثبت شده تئاتر شهر را مخدوش می‌کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین