متقیان: به مسابقات خارجی بیشتری نیاز داریم/ امکانات خوزستان فرسوده است

هاشمیه متقیان

هاشمیه متقیان، پرتابگر نیزه کشورمان که در بازی های پارالمپیک عنوان چهارم را کسب کرد حالا به فکر کسب مقام در مسابقات جهانی است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، هاشمیه متقیان، پرتابگر نیزه کشورمان که در بازی های پارالمپیک عنوان چهارم را کسب کرد حالا به فکر کسب مقام در مسابقات جهانی است.

وی درباره این مسابقات به «نسیم آنلاین» گفت: در بازی های پارالمپیک برای نخستین بار شرکت کرده و موفق شدم رکورد آسیا را ارتقا بدهم و با کسب عنوان چهارم پارالمپیک سهمیه ورودی مسابقات جهانی را نیز به دست آوردم. امیدوارم در این رقابتها روی سکو بروم.
متقیان افزود: بازی های پارالمپیک برزیل تجربه خیلی خوبی برای من بود و البته قرار است کسانی که سهمیه بازی های جهانی را گرفته اند در رکوردگیری دیگری که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود، شرکت کنند.

وی که بعد از دو هفته استراحت بازی های پارالمپیک تمریناتش را در خوزستان آغاز کرده است، درخصوص مشکلاتش اظهار داشت: از مشکلاتمان در خوزستان وسایلی فرسوده ای است  که باید تجهیز شومد. ما با در اختیار گرفتن امکانات جدید می توانیم راحت تر تمرین کنیم.

بانوی پارالمپیکی کشورمان شرکت در مسابقات خارجی را در پیشرفت دوومیدانی کاران موثر دانست و ادامه داد: برای حضور موفق در بازی های جهانی و کم کردن فاصله به رقبا نیاز به اردو و مسابقات خارجی داریم که استرس ورزشکاران کمتر شود. ورزشکار باید رقبایش را بیشتر بشناسد و با تجربه کافی، آمادگی لازم و استرس کمتر در مسابقات سطح بالاتر شرکت کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین