پیام تبریک رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به تاج

شیخ سلمان

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی جوانان به رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۷ کره جنوبی را تبریک گفت.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی جوانان به رقابتهای جام جهانی 2017 کره جنوبی را تبریک گفت. در نامه شیخ سلمان – رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است:

باعث افتخار من است که به شما و خانواده فوتبال ایران صعود تیم ملی جوانان را به خاطر عملکرد و موفقیت تان تبریک بگویم. تیم  فوتبال جوانان ایران در طول مسابقات با تلاش و انگیزه، بازی خوبی را به نمایش  گذاشته  و شایسته تقدیر برای این موفقیت است.

مطمئن هستم که این بازیکنان جوان، آینده ای روشن  دارند و بدون شک آسیا و ملت ایران  به آنها افتخار می کند و منتظر صعودتان به رقابت  های بعدی هستیم.

مشتاقانه منتظر دیدار شما  در همایش سالیانه انتخاب بهترین های آسیا در سال 2016 که در ابوظبی  امارات برگزار خواهد شد، هستم.

 با آرزوی بهترین ها برای شما.

شیخ سلمان- رئیس کنفدراسیون فوتبال اسیا

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین