تاج: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نمایش خوبی در دیدار با برزیل به جای گذاشت

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال کسب نایب قهرمانی در مسابقات جام بین قاره ای ۲۰۱۶ را به تیم ملی فوتبال ساحلی تبریک گفت و تاکید کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نمایش خوبی در دیدار با برزیل به جای گذاشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج رئیس فدراسیون گفت:  تیم یکدست ، مسنجم و بزرگ فوتبال ساحلی ایران بار دیگر افتخاری برای مردم کشور آفرید و با نشان دادن اقتدار فوتبال ساحلی ایران به جهان نشان داد، جایگاه پنجم دنیا به درستی در اختیار این تیم قرار دارد. 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان امروز توانست علیرغم شایستگی و ایستادگی در برابر قهرمان چند دوره از مسابقات فوتبال ساحلی جهان، با نشان دادن عملکردی خوب در برابر این تیم قدرتمند به مقام نایب قهرمان دست یابد.

رئیس فدراسیون در ادامه بیان کرد: بازیکنان ارزنده این تیم در طول مسابقه مقابل تیم قدرتمند برزیل هرگز پا پس نکشیدند و نمایش خوبی از خود در این دیدار به جای گذاشتند.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: کسب این عنوان را به جامعه فوتبال و فوتبال ساحلی به ویژه باشگاههای تلاش گر رشته فوتبال ساحلی که زحمات زیادی را برای پرورش بازیکنان در سراسر کشور بر عهده دارند و همچنین به همه پیشکسوتان این رشته تبریک و تهنیت می گویم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین