استاندار تهران خبر داد:

مقاطع تحصیلی تا پیش‌دانشگاهی فردا تعطیل است/ دانشگاه‌ها و ادارات فردا دایر هستند

استاندار تهران

استاندار تهران گفت:‌ مقاطع تحصیلی تا پیش‌دانشگاهی فردا به دلیل آلودگی هوا تعطیل است ولی دانشگاه‌ها و ادارات شهر تهران همچنان دایر است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سیدحسین هاشمی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: فردا تمامی مقاطع تحصیلی تا پیش‌دانشگاهی تعطیل است و دانشگاه‌ها تعطیل نیست.

وی افزود: ادارات نیز بر اساس ساعت کاری مشخص شده دایر است و هیچ یک از ادارات استان تهران فردا تعطیل نیست.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود فردا شهروندان کمتر از خودروهای شخصی استفاده کنند و از وسایل حمل و نقل عمومی بیشتر استفاده شود. پلیس راهور نیز به شدت با خودروهای دودزا و وسایل نقلیه‌ای که غیرقانونی وارد طرح زوج و فرد و ترافیک شده‌اند برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به سال گذشته تعداد روزهای سالم افزایش یافته است، گفت: در تهران بنزین یورو 4 توزیع و مصرف می شود و این تأثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا داشته است ولی موتورسیکلت‌ها به اندازه هفت خودرو آلودگی ایجاد می‌کنند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: باید خودروهای فرسوده از رده خارج شوند و تاکنون نیز در شهر تهران بیست هزار تاکسی فرسوده برای نوسازی ثبت‌نام شدند که مراحل خود را طی می‌کنند.

هاشمی یادآور شد: مینی‌بوس‌ها و اتوبوس‌های فرسوده شهر تهران نیز باید نوسازی شود و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برای کاهش آلودگی هوا به سرانجام برسد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین