با حضور وزیر بهداشت

بیمارستان جدید چشم پزشکی "الزهرا(س)" زاهدان افتتاح شد

وزیر بهداشت

بیمارستان جدید چشم پزشکی "الزهرا(س)" زاهدان عصر امروز با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان سیستان و بلوچستان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: بیمارستان جدید چشم پزشکی "الزهرا(س)" زاهدان عصر امروز با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان سیستان و بلوچستان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مراسم افتتاح این بیمارستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بیمارستان با مساحت 6000 مترمربع و با اعتبار 186 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی احداث شده و تاکنون برای تجهیز آن 100 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

دکتر محمودرضا میری گفت: در حال حاضر 397 پروژه عمرانی با 5000 میلیارد ریال در حوزه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حال اجرا است.

وی افزود: علاوه بر طرح‌های در دست اجرا 100 آمبولانس در آینده نزدیک به حوزه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ملحق می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: در حال حاضر 1647 تخت بیمارستانی، 64 تخت دیالیز، 56 پایگاه اورژانس، 95 آمبولانس، 77 داروخانه، 126 مرکز خدمات سلامت شهری و روستایی و 397 خانه بهداشت در حوزه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان وجود دارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین