بدهی استقلال به بازیکن خارجی‌اش پرداخته شده است

تاج: تداخل پرداخت بدهی استقلال با تعطیلات سال جدید میلادی باعث این مشکل شد

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به دلیل تداخل زمان پرداخت بدهی تیم استقلال به بازیکن خارجی در روزهای پایانی سال میلادی، این اتفاق برای باشگاه استقلال رخ داد.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تسلیت به خاطر شهادت آتش نشانان در حادثه پلاسکو گفت: بدهی باشگاه استقلال به بازیکن خارجی خود پرداخته شده است و علت اینکه این برنامه برای استقلال رخ داد این بود که باشگاه استقلال در روزهای پایان سال میلادی پرداخته شده است و به دلیل تداخل پرداخت بدهی با تعطیلات سال میلادی، این اتفاق رخ داد.

وی گفت: کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال به طور جدی پیگیری حل و فصل مشکلات باشگاه استقلال است.

تاج در ادامه گفت: بحث تیم های ملی بسیار مهم بوده و مجموعه فدراسیون فوتبال تلاش می کند تا بهترین شرایط را برای تیم های مختلف ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی فراهم کند.

وی ادامه داد: تلاشهای شبانه روزی مسئولین فدراسیون در کنار سرپرستان و مدیران تیم های ملی قابل تقدیر بوده و امیدوارم بیش ازپیش شاهد فعالیتهای مستمر و موفقیت این عزیزان هستیم.

رییس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه بحث رسانه و امور فرهنگی در کنار دیگر بخش های فدراسیون بسیار حائز اهمیت است، گفت: بحث فرهنگی و اجرای برنامه های مختلف در این زمینه برای ما بسیار مهم بوده و در بخش اطلاع رسانی نیز روابط عمومی فدراسیون باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا پاسخگوی اصحاب رسانه و افکار عمومی باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش بانوان و اقایان گفت: بدون شک این عزیزان تلاشهای مستمر و بی شماری به خاطر مسئولیت مهمی که بر دوش دارند، به کار می گیرند که در این نشست از زحمات و پشتکارشان تقدیر و تشکر می کنم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین