مصدومیت حق‌دوست نگران کننده است

منصوریان: این بازی سخت‌تر از السد و داربی بود/ تیم‌های آسیایی باید با پرچم ایران بازی کنند

علیرضا منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای تمام احترامی که برای ذوب‌آهن قائلم باید بگویم که این بازی سخت‌تر از السد و داربی بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بعد از پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن با حساب دو بر صفر در نشست خبری گفت: خوشحالیم که بازی را بردیم. خدا یک نگاه ویژه به تیم ما داشت. خوشحالم که با تیمی مقتدر بازی کردیم. برای تمام احترامی که برای ذوب‌آهن قائلم باید بگویم که این بازی سخت‌تر از السد و داربی بود. آنها در این سال ها خیلی در فوتبال ایران اثر گذار بوده‌اند. آقای اذری لطف کرد تا هواداران استقلالی  بیشتری به ورزشگاه بیایند و از این کار او تشکر می‌کنم چون به فوتبال کمک کرد. او می‌توانست اجازه ندهد تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند. این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم. کسانی که کنار ما ایستادند.

او افزود: این اولین باری بود که ذوب آهن را توانستم در اصفهان ببریم. فاصله ما با رقبا کم است. فقط ریکاوری و یک تمرین سبک انجام دادیم و به این بازی رسیدیم. الان در نقطه اوج بدنی هستیم و شرایط خوبی داریم. باز هم به هواداران این موفقیت را تبریک می‌گویم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره مصدومیت حق‌دوست و اسماعیلی گفت: حق‌دوست شرایطش نگران کننده است. مچ او از زیر قوزک آسیب دیده و امیدوارم به زودی به ما اضافه شود. من همیشه از خدا می‌خواهم که از تیم ما و حریف کسی مصدوم نشود. مصدومیت اسماعیلی خطرناک نیست و یکی دو روزه بر می‌گردد. این مصدومیت‌ها به دلیل فشردگی بازی‌های ماست و باید تلاش کنیم این شرایط را مدیریت کنیم. امروز رابسون جانواریو محروم بود و حسینی به جایش بازی کرد. برای باقری هم خوشحالم که به دوران خوبش نزدیک می‌شود. خوشحالم که شرایطی ایجاد شد تا از جوانان استفاده کنیم و ثمره‌اش را هم می‌بینیم. همین مسیر را می رویم و امیدواریم تا مصدوم نداشته باشیم چون بازی‌های آسیایی پیش روی ماست. تیم‌های آسیایی باید با پرچم ایران بازی کنند.

وی در پاسخ به سوالی درباره تاکتیک‌های تیمی استقلال و اینکه چرا استقلال از میانه زمین به ذوب‌آهن لطمه نزد، گفت: وقتی حدادی‌فر به زمین آمد انصاری را به زمین فرستادیم. او خیلی بازیکن خطرناکی است. در میانه میدان بازی را مدیریت کردیم. مهدی‌پور و رجب‌زاده را هم مهار کردیم. احتیاجی نبود از میانه زمین ذوب‌آهن استفاده کنیم. درست است که آنها به ما فضا می‌دادند. امروز دو تیم از بهترین‌ تیم های ایران بازی می‌کردند و تیم قابل احترامی را بردیم.

منصوریان درباره چشمی و اینکه گفته می‌شود او می‌تواند در آسیا برای استقلال بازی کند، گفت: مار گزیده از ریسمان سفید و سیاه هم می‌ترسد. اطلاعات کامل نبود و تحقیق هم کردم. ما از پنجره محروم هستیم. برای چشمی به عنوان یک جوان ناراحتم. او ستون سال قبل استقلال بود. وقتی داده‌ها را جمع کردیم گفتیم بهتر است از او استفاده نکنیم تا شاید سه بر صفر بازنده شویم. مگر اینکه از فیفا نامه رسمی بگیریم که او مشکلی ندارد.

او ادامه داد: باید قبول کنیم که همه تیم‌های بزرگ ایران در حوزه بین الملل ضعیف هستند. من پیشنهاد دارم که یک سیستم طراحی کنیم تا یک مشکل به اطلاع همه برسد. ما مربیان و بازیکنان خارجی را شوخی می‌گیریم. الان اگر پول من را ندهند، هیچ مرجعی نیست پول ما را بدهد. ما که برای تیم خود لج نمی‌کنیم اما خارجی‌ها این جوری نیستند. ما هنوز منتظر رای حسن زاده درباره تیم نفت هستیم و می‌خواهیم با همان سرعتی که او در رای داربی داشت، حق ما را هم بگیرد. من نماینده کادرفنی نفت هستم. ما برای این فوتبال زحمت می‌کشیم. نفت و ذوب‌آهن در سال‌های اخیر باعث نشاط مردم بودند.

سرمربی استقلال درباره داوری این بازی گفت: من در حوزه داوری ورود نمی‌کنم و قول داده‌ام که این کار را نکنم. چون داوران ما را نقد نمی‌کنند من هم آنها را نقد نمی‌کنم. داور یعنی قاضی میدان، رای قاضی برگشت ناپذیر است و باید به آن احترام گذاشت.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین