رئیس کمیته تخصصی امنیتی و انتظامی ستاد راهیان نور کشور تشریح کرد

تمهیدات ناجا برای سفر امن کاروان‌های "راهیان نور"

اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور

رئیس کمیته تخصصی امنیتی و انتظامی ستاد راهیان نور کشور از تمهیدات انتظامی و ترافیکی ناجا برای سفر امن کاروان های راهیان نور خبرداد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار صادق معینی در جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور ناجا به برگزاری جلسات نیروی انتظامی به منظور برگزاری باشکوه این برنامه عظیم فرهنگی اشاره کرد و اظهارداشت: در همین خصوص هماهنگی های لازم با کلیه یگان های امنیتی و انتظامی به خصوص مرزبانی ناجا و فرماندهی انتظامی استان خوزستان برای تأمین امنیت کاروان های راهیان نور در مسیرهای تردد، محل اسکان و یادمان‌های دوران دفاع مقدس و همچنین هماهنگی های لازم با پلیس راه و راهور ناجا برای کنترل و نظم آمد و شد درجاده ها و مسیرهای تردد کاروان های راهیان نور انجام شده است.

وی ادامه داد: ارتباط و تعامل بسیار خوبی بین سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در زمینه برقراری نظم و امنیت برنامه راهیان نور برقرار شده است.

معینی ادامه داد: به منظور امنیت کاروان های راهیان نور ضمن صدور دستورالعمل تشدید برنامه ترافیکی، امنیتی و انتظامی به کلیه عوامل انتظامی و راهور تاکید شده تا از تردد کاروان های راهیان نور در ساعات پایانی شب در محورها و جاده های پرخطر جلوگیری و با رانندگان متخلف نیز برابر قوانین و مقررات برخورد شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: کلیه فرماندهان و کارکنان ناجا به خصوص فرماندهی انتظامی، مرزبانی و دریابانی استان های خوزستان و ایلام با تمام توان و امکانات در خدمت زائران راهیان نور هستند تا این برنامه عظیم فرهنگی با شکوه هر جه تمام تر و بدون کوچکترین مشکلی برگزار شود.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور ناجا و رئیس کمیته تخصصی، امنیتی و انتظامی ستاد راهیان نور کشور، برپایی ایستگاه های مختلف در امور انتظامی و آمد و شد به منظور بررسی، پیگیری و رفع مشکلات زائران راهیان نور را از دیگر برنامه های قرارگاه راهیان نور ناجا برشمرد.

گفتنی است، جلسه هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور ناجا با حضور سردار "صادق معینی" دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور ناجا و رئیس کمیته تخصصی، امنیتی و انتظامی ستاد راهیان نور کشور با حضور مسئولان انتظامی و مرزبانی استان خوزستان برگزار شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین