مشکلات مشکلات غول بزرگ خودروسازی صدای کارکنان سایپا را درآورد

نامه کارکنان سایپا به دستگاه‌های نظارتی: مدیران شرکت سالی ۱۰۰ میلیون زیان به کارگران سایپا تحمیل می‌کنند!

سایپا

جمعی از کارکنان شرکت سایپا در نامه‌ای که در اختیار خبرنگار "نود اقتصادی" قرار گرفته خطاب به دستگاه‌های نظارتی نوشتند:از دستگاه های نظارتی و سازمان های بالادستی می پرسیم که در جریان رویدادهای گروه خودروسازی سایپا هستید؟

به گزارش «نسیم آنلاین» جمعی از کارکنان شرکت سایپا در نامه‌ای که در اختیار خبرنگار "نود اقتصادی" قرار گرفته خطاب به دستگاه‌های نظارتی نوشتند: جمعی از کارکنان این گروه خودروسازی در نامه‌ای که در اختیار خبرنگار "نود اقتصادی" قرار گرفته نوشتند: از دستگاه های نظارتی و سازمان های بالادستی می پرسیم که در جریان رویدادهای گروه خودروسازی سایپا هستید؟ مدیرعامل محترم سایپا در همایش صنعت خودرو و در رونمائی از کوئیک از زیان انباشته سایپا سخن گفت و اعلام کرد از زیان انباشته خارج خواهیم شد.

اما چرا کسی از ایشان سوال نمی کند زیان انباشته چند هزار میلیاردی پس از چند سال را چگونه در هشت ماه کنترل کرده است؟ با تولید پراید؟! نه. حقیقت آن است که مثل همیشه این قشر کارگر و کارکنان معمولی هستند که قربانی سوء مدیریت ها، شعارها و وعده های آقایان می شوند آن هم به بدترین شکل ممکن.

آقایان، دلسوزان کشور و دستگاه های نظارتی لطفا از مدیران سایپا بپرسید چرا سهام شرکت ورشکسته، زیان ده و عملا تعطیل شده سایپادیزل را می خواهید بین کارکنان سایپا تقسیم و به شرکت سهامداران کارکنان سایپا واگذار کنید؟ به چه قیمتی می خواهند تاثیرات یک شرکت زیان ده را از صورت های مالی و گزارش های تلفیقی خود خارج کنند تا عملکردشان مثبت نشان داده شود؟

اگر تعداد سهامداران این شرکت را بین 40 هزار پرسنل شریف و زحمتکش سایپا محاسبه کنیم، سالانه صد میلیون تومان زیان نصیب هر یک از آنان خواهد شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین