با شکست چین راه صعودمان به جام جهانی هموار می‌شود

تاج: کی‌روش را در تمرین امروز شاداب‌تر از همیشه دیدم

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ان‌شاءالله پروژه بعدی فدراسیون فوتبال زمین چمن کمپ تیم ملی باشد که تیم ملی بدون دغدغه تمرینات خود را انجام بدهد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهدی تاج بعدازظهر امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران حاضر در آکادمی ملی فوتبال اظهار داشت: یک پروژه برای تیم ملی تعیین کرده‌ایم که در راستای آن اتوبوس برای این تیم مهیا شد، اتوبوسی که دارای 38 صندلی است.

وی افزود: مشکل شماره‌گذاری این اتوبوس نیز حل شده و پول آن توسط مردم و سامانه 9090 تهیه شده است. ان‌شاءالله پروژه بعدی زمین چمن کمپ تیم ملی باشد که تیم ملی بدون دغدغه تمرینات خود را انجام بدهد. بعد از آن نیز امیدوارم کلنگ‌زنی ساختمان اداری فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی را در پارکینگ آکادمی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره بلیت‌فروشی دیدار روز سه‌شنبه تیم ملی با چین گفت: ما باید به این سمت برویم که ورزشگاه مملو از جمعیت باشد. در صحبتی هم که با کی‌روش داشتیم، گفتیم که این اتفاق باید صورت بگیرد. اگر متقاعد شویم که مردم با خرید بلیت، ورزشگاه را پر می‌کنند، مشکلی نخواهد بود، اما اگر ببینیم که شهر خلوت است و مردم در مسافرت هستند و ورزشگاه پر نمی‌شود تا فردا و پس‌فردا تصمیم دیگری اتخاذ خواهیم کرد.

تاج در خصوص رویارویی با چین تصریح کرد: این بازی برای ما بسیار حائز اهمیت است و اگر در آن برنده شویم، راه صعودمان به جام جهانی هموار می‌شود و شاید برای اولین بار بدون دغدغه می‌توانیم صعود کنیم. البته کار سخت است و باید بتوانیم از فرصت‌ها استفاده کنیم. در واقع باید به این سمت برویم که گل‌های بیشتری زده شود. ما بیشترین شادی را متوجه مردم می‌دانیم. در روز دیدار با قطر هموطنان بلوچ به ورزشگاه آمدند و تیم ملی را با پرچم ایران تشویق کردند. امیدوارم این اتفاق دوباره رخ بدهد و همه با لباس‌های سفید و پرچم ایران به ورزشگاه آزادی بیایند.

وی با اشاره به حضورش در تمرین تیم ملی گفت: به محل تمرین رفتم و همه را شاداب دیدم. کی‌روش هم شاداب‌تر از همیشه بود. فضا آماده پیروزی است و باید ببینیم چه رخ می دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری تمرین پشت درهای بسته گفت: همان‌طور که ما تمرینات سایر تیم ها را دنبال می‌کنیم، آنها هم همین کار را می‌کنند. به همین دلیل این تصمیم گرفته شده است.

گفتنی است،مراسم رونمایی از اتوبوس تیم ملی با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت و بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال برگزار شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین