رحمانی فضلی:

قطع ۷۵ درصد درآمدها از وابستگی به نفت، افتخار نظام است

رحمانی فضلی

وزیر کشور قطع ۷۵ درصد درآمدهای کشور از وابستگی به نفت را جزو افتخارات انقلاب اسلامی دانست و گفت: با تلاش، جدیت و پشتکار جوانان برومند این مرز و بوم، ایران اسلامی به سوی تعالی و استقلال در زمینه های مختلف گام برمی دارد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، وزیر کشور قطع 75 درصد درآمدهای کشور از وابستگی به نفت را جزو افتخارات انقلاب اسلامی دانست و گفت: با تلاش، جدیت و پشتکار جوانان برومند این مرز و بوم، ایران اسلامی به سوی تعالی و استقلال در زمینه های مختلف گام برمی دارد.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در جمع علمای اهل سنت استان کرمانشاه و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع پاوه، کثرت اقوام و ادیان را نقطه قوت نظام اسلامی دانست و افزود: سال‌های متمادی اقوام ایرانی با باورهای مختلف در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی می کنند و این موجب حیرت دشمنان شده است.

وی تفرقه را خواست دشمنان دانست و گفت: باید با وحدت بین مذاهب و اقوام، امنیت و اقتدار کشور را زیر لوای رهبری حفظ و تقویت کنیم.

رحمانی فضلی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی هیچ گاه در برابر زورگویی و زیاده خواهی دنیای استکبار سر تعظیم فرود نمی آورند.

وی موفقیت جوانان و دانشمندان ایران اسلامی را در عرصه های علمی، آموزشی، هسته ای و نظامی یادآور شد و گفت: دوستان و دشمنان ما معتقدند که ایران از امن ترین کشورهای دنیاست و می تواند نقش مهمی در امنیت منطقه داشته باشد.

وزیر کشور با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام (ره) در 26 مرداد سال 58 و تبعیت مردم پاوه از امام و رهبری برای مقابله با دشمنان سرسپرده گفت: رشادت و فداکاری مردم این دیار از کشور اسلامی‌مان در آن روزهای سخت و دوران دفاع مقدس فراموش ناشدنی است.

وی تفاوت حکومت اسلامی را با حکومت های مادی‌گرا که هویت انسانی را هدف قرار داده‌اند، دعوت به عشق، وحدت، مهربانی و خداجویی دانست و گفت: باید اسلام را که دین محبت و نوع‌دوستی است به درستی به جهانیان نشان داد.

بر اساس این گزارش به نقل از وزارت کشور، وزیر کشور با اشاره به اثرات مخرب تفکرات انحرافی نظیر داعش و گروه‌های تندرو که اسلام را ستیزه جو و دین خشونت معرفی می کنند، افزود: این فکر و حرکت آنان موجب اسلام هراسی در دنیا می شود.

وی تصریح کرد: وظیفه و رسالت ما به عنوان مسلمان در قبال این حرکت گروه‌های انحرافی و تندرو این است که با عطوفت، وحدت و مهربانی چهره واقعی اسلام را به نمایش بگذاریم.

منبع: ایسنا

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین