الهه راستگو در صحن شورا:

وجود مراکز بهاران در محلات امنیت مردم را مختل کرده است/ جابه‌جایی گرمخانه‌ها از شهر ضروری است

الهه راستگو

ربیس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: وجود مراکز بهاران درمحلات امنیت مردم را مختل نموده که لزوم توجه به این مسئله ضروری است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، الهه راستگو در سیصد و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک روز ارتش و تقدیر از عملکرد این دلیرمردان در پاسداری از مرزها و برقراری امنیت در کشور با تاکید برلزوم برقراری عدالت در شهر اظهار داشت: اگرچه بارها درخصوص این موضوع و ضرورت برخورداری تمامی مناطق از امکانات و بودجه موردنیاز برای حل مسائل و چالش های آن منطقه صحبت شده اما متاسفانه بازدید از مناطق جنوبی بیانگر آنست که آنگونه که باید به این مهم توجه نشده است.

وی نمونه ای از عدم توجه به عدالت در شهر را کمبود فضاهای ورزشی و سهم اندک مناطق کم برخوردار از سرانه فضای سبز عنوان کرد و گفت: این در حالی است که جمعیت مناطق جنوبی بیش از دیگر مناطق گزارش شده است.

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهرتهران  از گرمخانه های همجوار و یا درون محلات مسکونی به عنوان نمونه ای از مشکلات شهروندان در منطقه مسعودیه یاد کرد و افزود: اگرچه در سالی که گذشت به کمک مددسراها و گرمخانه ها افراد کارتن خواب و بی سرپناه کمتری دچار آسیب جدی شدند و از این منظر لزوم قدردانی از مدیدیت شهری ضروری است اما ترک صبحگاهی مددسرا و حضور درمحلات و مناطق مسکونی مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد نموده که حل آن باید هرچه سریع تردر دستورکارقرارگیرد.

راستگو با بیان اینکه حضور افراد مسئله دار و مشکل دار در محلات مشکلات امنیتی را برای زنان و فرزندان این منطقه ایجادنموده تاکید کرد: لزوم جابه جایی گرمخانه ها و خروج آنها از شهر ضروری است و لازم است شهرداری تهران درمکانیابی گرمخانه هایی که پذیرای افراد غیر محلی و مسئله دار هستند دقت لازم وکافی را داشته باشد.

وی افزود: این مسئله تنها منحصر به محله مسعودیه نیست چراکه وجود بهاران در محله یاخچی آباد نیز امنیت مردم را مختل نموده است.

عضو چهارمین دوره ی شورای اسلامی شهر تهران همچنین به مسئه حرمت و حریم در شهرسازی ایرانی اسلامی اشاره کرد و گفت: حضور شبانه برخی افراد غیر کارتن خواب و درقالب مسافر نیز در محلات باید مورد توجه قرار گیرد چراکه مشکلات ناشی از این موضوع نیز از سوی شهروندان بارها گزارش شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین