الهه راستگو:

شهروندان شهرک شاهد در تامین مایحتاج روزانه با مشکل مواجهند

الهه راستگو

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر با تاکید بر لزوم دسترس پذیر نمودن محلات گفت: تحقق شعار شهر دسترس پذیر و بی مانع از ضرورت‌هایی است که متاسفانه کمتر به آن توجه شده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، الهه راستگو عضوکمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و چهل و چهارمین جلسه شورا  و در تذکر پیش از دستور با اشاره به بازدیدهای میدانی خود از مناطق 22 گانه به بیان مشکلات ناحیه 3 منطقه 15 پرداخت و اظهارداشت: شهروندان شهرک شاهد درخواستهای فراوانی از شورای شهر داشته اند که مهمترین آن دسترس پذیر تر نمودن محله است.

وی از عدم دسترس پذیری به عنوان یکی از مهمترین مشکلات مردم یاد کرد و افزود: اگرچه شهر دسترس پذیر و بی مانع همواره به عنوان یکی از مهمترین شعارهای مسئولین مطرح بوده اما مشکل وصف نشدنی شهروندان شهرک شاهد در تامین مایحتاج روزانه و ضروری بیانگر آنست آنگونه که باید به این مهم پرداخته نشده و ضرورت تحقق این شعار نه تنها برای سالمندان، معلولان و افراد کم توان که برای عموم مردم باید مورد توجه قرار گیرد.

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران با بیان اینکه قرارگیری بخش رفاهی و خدماتی در خارج از محدوده شهرک و عبور شهروندان از پل فلزی فرسوده جهت تامین خدمات مورد نیاز نه تنها برای افراد سالخورده که برای سالم ترین افراد نیز مسئله ساز شده تصریح کرد: باتوجه به کثرت خانواده شهدا و ایثارگر در این منطقه و تشدید این مشکل برای جانبازان و معلولین لازم است هرچه سریع تر با ایجاد دسترسی مناسب نسبت به رفع این معضل اساسی اقدام شود.

راستگو در ادامه به وسعت محلات و تشکیل شهرک های متعدد و جدا از هم منطقه  15 اشاره کرد و گفت: عدم برخورداری شهرک شاهد از نهاد شورایاری مسئله دیگری است که ضرورت توجه به آن باتوجه به اهمیت این تشکیلات مردمی در انعکاس مشکل محلات به مسئولین شهری و  تلاش درجهت حل آن باید  در اولویت قرار گیرد چراکه نبود تشکیلات شورایاری مانع از آگاهی از وضعیت این محله شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین