هشدار سخنگوی ستاد کار و کرامت نسبت به حاشیه‌سازی امروز در مشهد:

مسئولان خراسان در دام طراحی امنیتی ستاد حسن روحانی گرفتار نشوند

مناظره علی خضریان در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه شریف

علی خضریان گفت: مطلع شدیم امروز جریان نزدیک به ستاد آقای روحانی قصد دارد با طراحی قبلی در محل برگزاری برنامه ی انتخاباتی خود، دست به نوعی خودزنی بزند و با ایجاد آشوب زمینه ی رادیکال کردن فضا در آستانه ی انتخابات را فراهم کند

به گزارش «نسیم آنلاین» علی خضریان سخنگوی ستاد کار و کرامت حجت الاسلام رئیسی در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری گفت: ستاد انتخاباتی آقای روحانی، عصبانی و در حال حاشیه سازی برای برنامه های تبلیغاتی امروز در مشهد است.

خضریان ادامه داد: به نظر می رسد سیل جمعیت حامی تغییر وضع موجود و سقوط آرای حسن روحانی این جریان را به نقطه ای رسانده است که دست به حاشیه سازی می زند.
سخنگوی ستاد کار و کرامت اظهار داشت: مطلع شدیم امروز این جریان قصد دارد با طراحی قبلی در محل برگزاری برنامه ی انتخاباتی خود، دست به نوعی خودزنی بزند و با ایجاد آشوب زمینه ی رادیکال کردن فضا در آستانه ی انتخابات را فراهم کند،این پروژه امروز با ادعای واهی یک هنرمند حامی جناب روحانی آغاز شد و در حالی که مقامات اجرایی استان و شورای تامین استان همگی در عمل نیروهای ستاد استانی جناب روحانی هستند خبر از ممانعت  از سفر به مشهد داد. جالب است که خود این خواننده در گفتگوی با رسانه ها اعلام کرد مسئولان ستاد روحانی به من گفته اند نیا!

خضریان افزود:‌ این تکنیک نخ نما شده و تلاش برای خودزنی سیاسی در حالی از سوی ستاد شکست پیگیری می شود که مسئولان استانی تمام تلاش خود را برای عدم برگزاری برنامه ی حجت الاسلام رئیسی پی گرفته است.

سخنوی ستاد کار و کرامت ادامه داد: پیشنهادمان به همه ی مسئولان دولتی خراسان رضوی این است که با آرای مردم و به موج تغییر خواهی مقابله نکنند و در دام طراحی های امنیتی مشاوران ستاد جناب روحانی نیفتند.

ذکر این نکته ضروریست که آنچه پیرامون حق الناس بودن رأی مردم مد نظر است صرفا تعدادی آرای داخل صندوق نیست که البته آن هم مهم است، بلکه تلاش ناجوانمردانه همراه با ترفندهای خارج از اخلاق با چاشنی دروغ نیز برای فریب آحاد مردم جزئی از این حق الناس است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین