معاون شهردار تهران:

قرار نیست شهرداری را تعطیل کنیم/ مطالبات املاک معارض پروژه امام علی(ع) پرداخت شد

ناصر امانی

معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و قرار نیست در مدت باقی مانده شهرداری را تعطیل کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، ناصر امانی در سیصد و پنجاه و یکمین جلسه شورا در پاسخ به تذکرات برخی اعضای شورا گفت: در خصوص وضعیت بدهی و نیز به کار گیری نیروی انسانی در شهرداری تهران به طور حتم گزارشی ارائه خواهد شد.

وی همچنین افزود: قرار نیست شهرداری در مدت باقی مانده تعطیل شود. ما همچنان همان روال عادی خود را ادامه می‌دهیم و قراردادهای جدید را نیز در قالب بودجه مصوب اجرا خواهیم کرد، اگر خارج از بودجه عمل کردیم به طور حتم باید مورد بازخواست قرار گیریم.

امانی در ادامه با اشاره به مطالبات مربوط به بخش املاک، گفت: در پروژه‌های کلان همچون امام علی تمامی مطالبات املاک معارض پرداخت شده و از معارضین کسی باقی نمانده آنچه عنوان می‌شود به صورت متفرقه در مناطق است که این موارد نیز در حال رسیدگی است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین