توزیع کننده گوشت گوسفندی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

خرید گوشت قرمز ۵۰ درصد کم شد/ افزایش واردات گوشت از پاراگوئه و نیوزیلند/ گوشت برزیلی گران شد

سوءاستفاده واردکنندگان گوشت از تب کریمه

گوشت

موسی زاده گفت: برعکس گوشت داخلی، گوشت برزیلی گرانتر شده به طور مثال قیمت واقعی گوشت برزیلی برای هر تناژ ران باید حدود ۱۹ هزار تومان باشد که الان به ۲۵ هزار تومان رسیده است

فرهاد موسی زاده، توزیع کننده گوشت در گفتگو با خبرنگار اقتصادی «نسیم آنلاین» بیان داشت: هر چند که چند روزی است گوشت به نسبت ارزان تر شده اما وضعیت بازار این کالا بسیار نامناسب است زیرا تقاضا به شدت پایین آمده به طوری که می توان گفت خرید گوشت حداقل 50 درصد کاهش داشته است.

وی اظهار داشت: البته همیشه در فصل گرما مصرف گوشت کاهش می یابد که امسال موضوع تب کریمه هم منجر شده تا این کاهشِ تقاضا نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شود.

موسی زاده گفت: گوشت گوساله هم ارزانتر شده است اما کاهش قیمت گوشت گوسفندی بیشتر بوده به طوری که یک کیلو شقه بدون دنبه از 35 هزار تومان به 33 هزار تومان رسیده است.

وی افزود: در شرایط کنونی بازار، واردکنندگان سود زیادی نصیبشان شد زیرا علاوه بر این که واردات گوشت از کشورهایی مانند پاراگوئه و نیوزیلند افزایش داشته است، از طرفی عده ای هم بوده اند که از قبل گوشت‌ها را دپو کرده اند.

این توزیع کننده گوشت تصریح کرد: قیمت گوشت برزیلی در طی هفته های اخیر و همزمان با کاهش قیمت گوشت داخلی، گرانتر شده به طور مثال قیمت واقعی گوشت برزیلی برای هر تناژ ران باید حدود 19 هزار تومان باشد که الان به 25 هزار تومان رسیده است که برای خرده فروشی تا 26 هزار تومان هم می رسد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین