رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ:

قرارداد بازیکنان در هیات‌های فوتبال ثبت نمی‌شود/ رای ثبت قرارداد نیاز به استعلام از دو کمیته فدراسیون است

فریبرز محمودزاده

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد: قرارداد بازیکنان در هیات‌های فوتبال ثبت نمی‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فریبرز محمودزاده در گفتگو با فارس، در مورد روند ثبت قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ فوتبال و هیات‌های استان‌ها گفت: دو فصل است که دیگر نیازی به ثبت قرارداد بازیکنان در هیات‌های فوتبال استان‌ها نیست. در هیات‌های استا‌ن فقط برگه مشخصات فردی بازیکنان تایید می‌شود تا هر باشگاه فقط 18 بازیکن بزرگسال و 9 بازیکن زیر 23 سال در فهرست خود داشته باشد. تمامی قراردادها باید در سازمان لیگ ثبت شود البته برای ثبت قرارداد ابتدا باشگاه‌ها باید از کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان استعلام بگیرند و سپس دبیر فدراسیون تایید کند. پس از آن حیدر بهاروند رئیس محترم سازمان لیگ دستور ثبت قرارداد بازیکنان را صادر می‌کند.

وی در مورد اینکه قرارداد چند بازیکن در سازمان لیگ ثبت شده گفت: تا امروز هیچ باشگاهی حتی قرارداد یک بازیکن را هم برای ثبت به سازمان لیگ نیاورده است. از باشگاه‌ها می‌خواهم که با توجه به اینکه حدود یکماه دیگر لیگ برتر آغاز می‌شود از باشگاه‌ها می‌خواهم روند ثبت قراردادها را به روزهای آخر موکول نکنند و به مرور برای ثبت قرارداد بازیکنان‌شان اقدام کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین