فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران خبر داد:

بزرگترین مرکز قاچاق حیات وحش کشور زیر ذره بین یگان حفاظت استان تهران/ برخورد با تخلفات بازار خلیج

پرنده قو/ عکس مهر

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه بازار پرندگان خلیج فارس،بزرگترین مرکز قاچاق و خرید و فروش حیات وحش کشور است، گفت: مامورین چندین بار جهت گشت به این اعزام شده اند.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران، نقی میرزاکریمی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اظهار داشت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان تهران چندین بار جهت گشت و کنترل و برخورد با تخلفات زیست محیطی به ویژه خرید و فروش غیر مجاز حیات وحش به بازار خرید و فروش پرندگان خلیج فارس اعزام شده که با تمرد غرفه داران و مقاومت متخلفین با سلاح سرد مواجه شده‌اند .

میرزاکریمی با بیان اینکه جان محیط بانان همواره در این‌گونه ماموریت‌ها با تهدید مواجه شده، ادامه داد: تخلفات غرفه داران بازار و تمرد آنان به سرکردگی متخلفی سابقه دار به مراجع قضایی گزارش و پرونده به منظور پیشتیبانی مامورین یگان محیط زیست جهت دستگیری متخلفین، جمع آوری گونه‌های غیر مجاز و پلمب غرفه‌های افراد متخلف به نیروی انتظامی تهران بزرگ ارجاع شد .

وی افزود: صبح امروز جهت اجرای دستور قضایی ٥٠ نفر از مامورین نیروی انتظامی و محیط بانان وارد بازار می‌شوند که با تجمع و تمرد افراد زیادی روبرو شده و از اجرای دستور مقام قضایی جلوگیری کردند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران خاطر نشان کرد: بازار پرندگان خلیج فارس بزرگترین مرکز قاچاق و خرید و فروش حیات وحش کشور است و در حال حاضر در سیطره چند نفر ارازل اوباش قاچاق فروش قرار دارد .

میرزاکریمی تصریح کرد: تا ساماندهی کامل بازار موضوع را از طریق مراجع مربوطه پیگیری خواهیم کرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین