برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر منوط به افزایش کیفیت زمین است

ساکت: ۱۴ شهریور در بازی ایران و سوریه یک جشن ملی می‌گیریم/ کمیته فنی فوتبال و فوتسال را تشکیل داده‌ایم

محمدرضا ساکت

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: جشن حماسه صعود نیز در روز ۱۴ شهریور در بازی ایران و سوریه یک جشن ملی و فرهنگی خواهد بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: محمدرضا ساکت در مراسم قرعه‌کشی لیگ هفدهم اظهار داشت: جا دارد در ابتدا به همه  عوامل برگزاری این مراسم خسته نباشید بگویم چون انتظار خستگی می آورد. ممنون که امکانات پخش فراهم شده است.

وی ادامه داد: هر هفته و هر بازی یک رویداد فرهنگی به شمار می‌رود که تمام ارکان فوتبال آن را به یاد ارزش های مختلف پیوند زدند. برگزاری جام حذفی در خرمشهر و استمرار برگزاری فینال منوط به آن است که کیفیت زمین افزایش پیدا کند که با تدابیر طالقانی این زمینه مهیا خواهد شد.

ساکت ضمن برشماری اقدامات فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: موضوع مسئولیت های اجتماعی و اینکه هر فوتبالیستی باید در این زمینه تلاش کند؛ این اقدام هم در حال انجام است.

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: جشن حماسه صعود نیز در روز 14 شهریور در بازی ایران و سوریه یک جشن ملی و فرهنگی خواهد بود تا نمود دیگری از پیوند فوتبال و ارزش های فرهنگی را مثل آن چیزی که در شب عاشورا به نوع دیگر برگزار شده بود را شاهد باشیم.. جشن برترین ها را هم در دست اجرا داریم.

وی گفت: نکته ای که تاج تایید کرد موضوع نهضت بزرگ و جامع استعداد یابی است که چندین ماه است آغاز شده است. در قالب این نهضت کل کشور به 9 منطقه تقسیم شده و برای پیدا کردن استعداد های برتر در هر شهرستان تلاش خواهیم کرد.

ساکت گفت: چمنیان اعلام کرد به قدری استعداد داریم که عذاب وجدان گرفته ام چه کسی را انتخاب کنم. دو کمیته فنی نیز در فدراسیون فوتبال شکل گرفته اولی برای فوتبال و بعدی برای فوتسال و فوتبال ساحلی.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین