قیمت سکه طلا ۵۶ هزار و پول قاره سبز ۶۷۹ ریال افزایش یافت

یورو

بهای هر دلار آمریکا ۳۷ هزار و ۸۹۱ ریال و هر یورو ۴۴ هزار و ۸۹۴ ریال ثبت شده که نسبت به قیمت روز پنجشنه (پنجم مرداد) هر دلار ۱۶ ریال کاهش و هر یورو ۶۷۹ ریال رشد را نشان می دهد.

فعالان بازار سکه و ارز امروز (شنبه) شاهد رشد قیمت ها در بازار طلا و سکه بودند به شکلی که حتی طلای 18 عیار بیش از 11 هزار ریال در هر گرم افزایش قیمت داشت.

بر پایه نرخ های اعلام شده اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید با 56 هزار ریال رشد 12 میلیون 184 هزار ریال فروخته شد.

همچنین هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با 50 هزار ریال رشد 11 میلیون و 820 هزار ریال و هر قطعه نیم سکه نیز با 50 هزار ریال افزایش 6 میلیون و 315 هزار ریال عرضه شد.

امروز ربع سکه طلا با رشد 40 هزار ریالی 3 میلیون و 755 هزار ریال و سکه گرمی با 20 هزار ریال افزایش 2 میلیون و 480 هزار ریال به فروش رفت.

اتحادیه طلا قیمت جهانی هر اونس طلا را با 20 سنت کاهش یک هزار و 270 دلار و 10 سنت و قیمت هر گرم طلای 18 عیار را با 11 هزار و 80 ریال افزایش یک میلیون و 172 هزار و 570 ریال اعلام کرد.

بر اساس نرخ های اعلام شده تارنمای اتحادیه طلا، هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به پنجشنبه گذشته 38 هزار و 10 ریال و هر یورو با 240 ریال افت قیمت 45 هزار و 710 ریال به فروش رفت و قیمت هر پوند انگلیس نیز با 120 ریال کاهش 49 هزار و 720 ریال تعیین شد.

در سامانه نظارت ارز (سنا) که میانگین قیمتی خرید و فروش ارزهای عمده صرافی های مجاز کشور درج می شود، بهای هر دلار آمریکا تا زمان انتشار این خبر 37 هزار و 891 ریال و هر یورو 44 هزار و 894 ریال ثبت شده است که نسبت به قیمت های اعلام شده در پایان معاملات روز پنجشنه (پنجم مرداد) هر دلار 16 ریال کاهش و هر یورو 679 ریال رشد را نشان می دهد.

در سامانه سنا قیمت هر پوند انگلیس 49 هزار و 590 ریال و هر درهم امارات 10 هزار و 442 ریال قید شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین