تحلیل

واکنش اعضای کنگره آمریکا به راهبرد ترامپ درباره ایران

کنگره

پل رایان، رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که از تصمیم تازه دونالد ترامپ برای ارزیابی مجدد توافق هسته‌ای حمایت می‌کند.

پل رایان، رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که از تصمیم تازه دونالد ترامپ برای ارزیابی مجدد توافق هسته‌ای حمایت می‌کند.

پل رایان گفت: «اجرای صرف توافقی که به طور مهلکی ناقص است، کافی نیست. من از تصمیم رییس جمهوری ترامپ برای ارزیابی مجدد این توافق خطرناک حمایت می کنم. مجلس نمایندگان با دولت برای مقابله با اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران همکاری خواهد کرد»

در همین زمینه کوین مک‌کارتی، رهبر اکثریت جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا، اد رویس، رئیس کمیته امور خارجی مجلس و مک تورنبیو لیز چنی، از اعضای ارشد این مجلس در بیانیه مشترکی اعلام کردند که با دولت ترامپ برای رفع نواقص توافق هسته ای با ایران همکاری خواهند کرد و همچنان بر تشدید تحریم های غیر هسته ای ایران تاکید کردند در این بیانیه مشترک ادعا است:

«ما نمی‌توانیم اجازه بدهیم که چنین رژیمی یک قدرت هسته ای بشود. توافق هسته ای نقص های مهمی دارد که می بایست به آنها توجه شود. ما خود را متعهد می‌دانیم که با رییس‌جمهوری برای رفع این نواقص در توافق هسته‌ای همکاری کنیم. ایران را وادار کنیم به تعهداتش عمل کند و در تلاش‌ها برای مقابله با تهدیدهای ایران، همکاری کنیم تا فعالیت هایی مانند حمایت ایران از تروریسم یا آزمایش موشکی ایران هدف قرار گیرند»

گالری فیلم

دانلود فیلم:کنگره

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین