گزارش منتشر نشده از عملکرد شهرداری تهران!

ماجرای مسدودشدن حساب‌های شهرداری توسط سازمان تأمین اجتماعی

مهدی افروزمنش، روزنامه‌نگار حوزه‌ی شهری در یک رشته توئیت به انتشار خشی از عملکرد شهرداران مناطق تهران را در یکسال گذشته پرداخته

به گزارش نسیم‌آنلاین، مهدی افروزمنش، روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب حوزه‌ی شهری در توییتر خود با ادعای دستیابی یه یک گزارش داخلی شهرداری در خصوص عملکرد شهرداران مناطق مختلق تهران نوشت:

«‏در این رشته توییت بخشی از عملکرد شهرداران مناطق تهران را در یکسال گذشته می خوانید که اراده ای بر انتشار آن نبوده و نیست. این اطلاعات برگرفته از یک گزارش درون سازمانی است که نسخه ای به دست من رسیده است.

‏اهمیت این گزارش در این است که برای اولین بار می توانیم به تطبیق بخشی از شعارهای انتخاباتی و عملکردها و نتیجه آرای خودمان نگاه کنیم. نمی دانم این گزارش به اعضای شورا داده شده یا نه اما چهارنفرشان در مکالمه خصوصی با من اظهار بی اطلاعی کردند.

‏۱- بدترین عملکرد مختص مناطق ۲۲- ۱۸ و ۱است که متاسفانه هر سه آنها منصوب اصلاح طلبان بوده و دو تن از آنها به سبب فعالیت هایشان در ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان این پست را دریافت کرده اند.

۲- ‏ بهترین عملکرد شهرداری هم به منطقه ۷ اختصاص پیدا کرده که اتفاقا در هنگام انتصاب همه او را منتسب به جریان قالیباف دانستند که پر بیراه هم نبود، به خصوص که قایم مقام ایشان نقش بسیار پررنگی در کسب این رتبه داشت و صد در صد قالیبافی محسوب می شود.

‏۳- نکته بسیار تاسف برانگیر این است که با شاخص های یکسان بهترین منطقه در زمان اصلاح طلبان ۷۴ از ۱۰۰ نمره را کسب کرده اما همین ارزیابی در زمان قالیباف ۸۹ از ۱۰۰ بود که نشان می دهد اداره شهر به صورت کلی عقب گرد داشته است.

‏۴- ارزیابی سال گذشته تماما توسط اصلاح طلبان انجام شده و احتمال اعمال نفوذ جریان های دیگر در آن صفر است.

‏۵- ارزیابی ها در زمینه های مختلف اعم از فعالیت های عمرانی، شاخص های توسعه، منابع انسانی، امکانات شهری و شهرسازی و امور مالی انجام شده است

‏۶- نکته جالب توجه این است که بیشترین انتصابات سیاسی- خانوادگی، طایفه ای و رابطه ای هم در سه منطقه اخر انجام شده است از جمله مثلا برادر معاون سابق ( ۱۰ روز پیش تغییر کرد) قایم مقام منطقه ۲۲ است و یا رییس اسبق سازمان بازرسی معاون شهردار منطقه ۱

‏۷- یکی از بیشترین آمارهای به کارگیری فعالان ستادهای انتخاباتی و طایفه ای در دو تا از سه منطقه آخر است که نتیجه در رتبه بندی مشخص شده است.

‏۸- استفاده از مدیران غیرمرتبط هم یک معضل بسیار جدی در هر سه منطقه ضعیف به شمار می آید. مثلا سابقه معاون ترافیک م ۲۲ اینطور نوشته شده ” کنترل صورت وضعیت، نوشتن صورتجلسات و کنترل نقشه های آرماتور بندی و بتن ریزی پروزه های شرکت……

‏۹- معاون منابع انسانی منطقه ۲۲ فارغ التحصیل مهندسی صنایع است، معاون برنامه ریزی منطقه ۱۸ مهندس کامپیوتر، معاون منابع انسانی همین منطقه مدیریت بازرگانی خوانده و معاون مالی اش فوق لیسانش شهرسازی دارد..

‏۱۰- اما جالبت ترین اتفاق معاون اجتماعی منطقه یک است که رییس اسبق سازمان بازرسی شهرداری تهران بوده است و تمام سوابقش هم بازرسی و حراست است. درباره تحصیلات ایشان اطلاعاتی نیست اما در عکس ضمیمه برنامه ایشان و غلط های فاحش املایی را بخوانید.

‏۱۱ – غلط های املایی فاحش برنامه معاون اجتماعی منطقه ۱

‏۱۲- با احتیاط و با استناد به شنیده ها باید بگویم دو تا از ضعیف ترین شهرداران منتسب به حزب اتحاد و یک نفر از لرها است. رد پای نزدیکان عارف در یکی از مناطق هم به شدت مشهود است.

‏۱۳- به علت زیادی اطلاعات و کمبود فضا ناگزیر بقیه مناطق را فاکتور می گیرم.»

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین