اخبار آرشیوی

علی لاریجانی

علی لاریجانی: من موافق استیضاح وزیر اقتصاد بودم و معتقدم وقتی در کشوری چنین اختلاس بزرگی اتفاق میافتد باید چندین وزیر استعفا دهند و در دیدار با وی نیز به او گفتم که استعفا بدهد بهتر است اما تکلیفی بر من ایجاد شد که باید شرایط اقتصادی کشور را نگه داشت

رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع طلاب استان‌های گیلان، گلستان، مازندران و اردیبل که در مسجد سیدان قم برگزار شد، در پاسخ به سئوال یکی از طلاب در خصوص اظهارات میرکاظمی، وزیر بازرگانی سابق که در برنامه "پارک ملت" در خصوص عدم اجازه مجلس در واردات گندم در شرایط بحرانی کشور، اظهار داشت: ما برای شرایط ویژه ساز و کار خاصی در نظر گرفتیم و این حرف که مجلس اجازه ورود گندم را نداد و با دستور رهبر انقلاب گندم وارد شد خلاف واقع و دورغ است و آقای میرکاظمی هم انسان عاقلی هستند و نباید این حرف خلاف را عنوان میکردند.
لاریجانی ادامه داد: مجلس هشتم در سال اول سه هزار میلیارد تومان برای واردات گندم به دلیل خشکسالی کشور تصویب کرد و در سال بعد نیز هم به دلیل خشکسالی و هم سرمازدگی میزان بیشتری را اختصاص داد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین