اخبار آرشیوی

مهدی غضنفری

وزیر صنعت در جمع خبرنگاران از اتمام حجت با مدیران عامل "ایران‌خودرو" و "سایپا" برای عرضه محصولاتشان در بازار خبر داد و گفت: خودروسازان انگیزه‌ای برای فروش خودرو با قیمت بالاتر از نرخ محاسباتی ندارند

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مهدی غضنفری با اشاره به اینکه کمبود عرضه در بازار اصلی‌ترین افزایش قیمت خودرو طی چند ماه گذشته بوده است، گفت: به مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور هشدار داده‌ایم که عرضه محصولاتشان را در بازار با جدیت بیشتری دنبال کنند. غضنفری با اشاره به جلسه چهارشنبه معاون اول رئیس‌جمهور با برخی تجار گفت: واردکنندگان به دلیل اختلاف ارزی بین بانک مرکزی و بانک‌ها عامل برای تصفیه حساب و ترخیص کالای خود از گمرکات دچار مشکل شده‌اند. وی افزود: مشخص نیست واردکنندگان باقی ‌مانده ارز خود را باید براساس چه نرخی به بانک‌های عامل پرداخت کنند که قطعا این نرخ مرجع یا مبادله‌ای خواهد بود. به گفته وی قرار است طی پنج سال آینده هر سال 5 درصد از تعرفه واردات خودرو کاسته شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین