اخبار آرشیوی

جعفر قادری

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در برنامه "پایش": به موجب قانون ارز ۱۲۲۶ تومانی در اقتصاد کشور وجود ندارد و ارز اختصاصی از سوی بانک مرکزی باید به نرخ روز تعیین شود و مابه‌التفاوت آن باید توسط معاونت برنامه‌ریزی پرداخت شود

جعفر قادری افزود: از محل یارانه‌هایی که در بودجه 92 پیش‌بینی شده است مابه‌التفاوت ارز مرجع و مبادلاتی به وارد‌کنندگان پرداخت خواهد شد.
قادری درباره طرح مجلس برای احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: طرح مجلس شامل 5 ماده است که براساس آن معاونت برنامه‌ریزی و معاونت توسعه انسانی ریاست جمهوری در هم ادغام و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی احیا می‌شود.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پاسخ به این پرسش که چند وزیر کابینه پیشنهادی یازدهم ممکن است از مجلس رأی اعتماد نگیرند، اظهار کرد: پیش‌بینی این است که سه یا چهار وزیر پیشنهادی از کابینه یازدهم رأی اعتماد نگیرند که عدم رای اعتماد به آنها موجب وقفه در شروع به کار کابینه یازدهم نخواهد شد.
وی ادامه داد: این شرایط در ادوار گذشته نیز تجربه شده که با وجود همسویی مجلس و دولت سه یا چهار وزیر پیشنهادی کابینه از مجلس رای اعتماد نگیرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین