اخبار آرشیوی

جعفر قادری عضو کمیسیون بودجه

عضو کمیسیون بودجه با اشاره به تصیب حذف سه دهک پر درآمد از دریافت یارانه در جلسه امروز کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: بحث حذف پرداخت یارانه به سه دهک بالای جامعه در جلسه امروز این کمیسیون مطرح و در مورد آن تصمیم‌گیری می‌شود

به گزارش «نسیم»، جعفر قادری در گفتگو با "خانه ملت" در خصوص جلسه امروز یکشنبه کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه برای بررسی لایحه اصلاحیه قانون بودجه 92، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیته اقتصادی حذف سه دهک پردرآمد از دریافت یارانه مصوب شد و برای بررسی و تصویب در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح خواهد شد.
نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: در صورت تصویب حذف سه دهک پر درآمد از دریافت یارانه در صحن مجلس، دولت سه ماه فرصت دارد که دهک‌های پردرآمد را شناسایی کند و به نظر نمایندگان سه ماه در نظر گرفته شده در این قانون برای جمع‌آوری اطلاعات دهک‌ها کافی است که البته این اطلاعات وجود دارد و بایستی مورد بررسی قرار بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس نهم در خصوص تصویب بند دیگری از لایحه اصلاحیه بودجه نیز گفت: مقرر شد بخش حمل و نقل از 10 درصد منابع ریالی صندوق توسعه ملی استفاده کند.
قادری ادامه داد: با پیشنهاد کمیسیون بهداشت و درمان در خصوص واگذاری درآمد حاصل از حذف سه دهک پردرآمد به بخش بهداشت و درمان موافقت نشد به دلیل اینکه این درآمد باید صرف جبران کسری بودجه شود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: در جلسه امروز کمیسته اقتصادی با پیشنهاد فایناس 40 میلیارد دلاری معاون وزیر راه و شهر سازی نیز موافقت نشد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین