۲۵ هزار میلیارد ریال سهم دولتی در فرابورس عرضه می‌شود

خصوصیسازی

سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: ۱۰۰ درصد سهام کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و ۲۰ درصد سهام توسعه نیشکر و صنایع جانبی در مجموع به ارزش ۲۵ هزار میلیارد ریال در هفته جاری در فرابورس عرضه می‌شود

به گزارش «نسیم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)؛ 100 درصد سهام شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه شامل 194 میلیون و 741 هزار و 333 سهم توسط سازمان خصوصی سازی در روز 18 شهریور در بازار سوم فرابورس عرضه خواهد کرد.

این بلوک 1.5 هزار میلیارد ریالی متعلق به سازمان گسترش و نوسازی ایران است که به قیمت پایه هر سهم 8164 ریال با شرایط 15درصد نقد و بقیه اقساط 6 ساله با نرخ 15 درصد واگذار می شود.

همچنین 20 درصد سهام شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به قیمت پایه هر سهم 102 هزار و 405 ریال و ارزش کل پایه 23 هزار و 412 میلیارد و 128 میلیون و 74 هزار و 500 ریال ریال در روز 19 شهریور امسال در بازار سوم فرابورس عرضه می شود.

این بلوک 228 میلیون و 622 هزار و 900 سهمی به وکالت از وزارت جهادکشاورزی با شرایط 15درصد نقد و بقیه اقساط 8 ساله با نرخ 15 درصد در بازار فرابورس واگذار خواهد شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین