جهانگیرزاده: اظهارات شرمن مسیر مذاکرات را از ریل اصلی خود خارج می‌کند

جواد جهانگیرزاده

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با «نسیم» افزود: تا مادامی که تحریم‌ها یکجا برداشته نشود مذاکرات به نتیجه خاصی نمی‌رسد/ برگزاری مذاکرات هسته‌ای در سطح سران کشورها، یک گمانه‌زنی رسانه‌ای است

جواد جهانگیرزاده، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با «نسیم» با اشاره به اظهارات اخیر وندی شرمن در مورد پرونده هسته‌ای ایران اظهار داشت: با این حرف‌ها مسیر مذاکرات از ریل اصلی خود خارج می‌شود و نتیجه دادن مذاکرات را با ابهام روبه‌رو می‌سازد.

وی همچنین با اشاره به گمانه‎‌زنی برخی رسانه‌ها بر افزایش سطح مذاکرات به سطح سران افزود: تا زمانی که این کارشکنی آمریکائی‌ها وجود دارد افزایش سطح مذاکرات به رسیدن نتیجه کمکی نمی‌کند و بعید می‌دانم رئیس‌جمهور هرگز تیر آخر را فدای این بازی رسانه‌ای بکند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: طرح موضوع بازدید از سایت‌های نظامی، دخالت آشکار در امور داخلی کشور است و همانطور که آقای ظریف گفتند ما هرگز این اجازه را نخواهیم داد که کسی به تمامیت عرضی کشور و امور داخلی ما تجاوز کند. غرب این را بداند توسعه و کشاندن مذاکرات به مسائل حاشیه‌ای به سود هیچکس نیست و رسیدن به نتیجه نهایی را سخت می‌کند.

جهانگیرزاده برداشتن تحریم‌ها را مقدمه خوبی برای رسیدن به نتیجه مطلوب و نهایی این مذاکرات دانست و اذعان کرد: تا مادامی که این تحریم‌ها به صورت یکجا و کلی برداشته نشود بعید می‌دانم مذاکرات به نتیجه خاصی برسد و اگر این تحریم‌ها همینطور ادامه یابد سیمای تیم مذاکره‌کننده ما برای همیشه خندان نخواهد بود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین