فیضی: عزم جدی در شهرداری تهران برای برخورد با فساد وجود دارد

فیضی بازرسی شهرداری تهران

رئیس سازمان بازرسی کل شهرداری تهران افزود: شفاف سازی اولین قدم برای برخورد با تخلفات و فساد اداری است/ شهرداری باید به سمتی پیش برود که اطلاعات مناقصه‌ها، مزایده‌ها و جذب نیرو را در تابلوی اعلانات خود قرار بدهد

به گزارش «نسیم»، مصطفی فیضی، رئیس سازمان بازرسی کل شهرداری تهران در نشست مشترک سازمان بازرسی و حراست کل شهرداری گفت: شفاف سازی اولین قدم برای برخورد با تخلفات و فساد اداری است و حضور دستگاه‌های نظارتی در شهرداری تهران نیز در همین راستا است.

وی افزود: شهرداری باید به سمتی پیش برود که اطلاعات مناقصه‌ها، مزایده‌ها، جذب نیرو و... را در تابلوی اعلانات و دید همگان قرار دهد و به اصطلاح ساختمان شهرداری شیشه‌ای باشد.

رئیس سازمان بازرسی کل شهرداری تهران گفت: در شهرداری تهران عزم جدی برای برخورد با فساد و تخلفات اداری وجود دارد و در راستای شفاف سازی، هیچ کس حتی مدیران ارشد نیز مصونیت ندارند.

فیضی شهرداری تهران را در حوزه مبارزه با فساد سرآمد سایر دستگاه‌ها عنوان کرد و گفت: تدابیر شهردار تهران، عزم و اراده جدی مدیران ارشد شهرداری برای برخورد با فساد و تعامل و همکاری سازنده با دستگاه‌های نظارتی به ویژه سازمان بازرسی کل کشور نشان از فعالیت‌های ارزنده صورت گرفته در این مجموعه برای برخورد با تخلفات دارد.

وی خاطرنشان ساخت: مجموعه شهرداری محیطی است که از بیرون مورد آسیب  قرار دارد و از آنجا که ممکن است تخلفات جزئی زمینه ساز تخلفات بزرگ گردد باید با دلال‌ها و واسطه‌ها برخورد جدی شود.

ارسال نظر

  • محسنی دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳ ۲۳:۳۸:۵۱
    پاسخ 0 |

    خیلی شفاف به کارهای مردم رسیدگی می کنند، که یک پرونده معوض وسند زدن به نام ارباب روجوع 25 سال طول کشیده ؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟!!!!!!!!!!

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین